Vily Chuchle: Luxusní bydlení hodné obdivu

Když toužíte mít více a užívat si luxus každý den, musíte začít u bydlení. Nenašli jste ještě místo hodné vaší přítomnosti? Toužíte bydlet v hlavním městě, abyste měli blíže k lepší práci a bohatšímu společenskému životu na vysoké úrovni? Seznamte se s novým projektem – ve velmi prestižní lokalitě s nádherným výhledem vyrostlo hned 30 luxusních vil. Některé jsou stále k mání…

Vily Chuchle: Luxusní bydlení hodné obdivu

Prestiž, klid a vše, co potřebujete

Nové luxusní vily v rámci projektu Vily Chuchle vyrostly ve velmi žádané lokalitě, a to v městské části Praha 5, na severovýchodním svahu přímo nad známým chuchelským závodištěm. Rezidenti si tak každičký den budou užívat panoramatický výhled nejen na závodiště, ale i na celou Prahu, což je v dnešní době velká vzácnost. Vily jsou a některé další ještě budou rozprostřeny podél ulice Na Hvězdárně, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Lokalita má všechny výhody života v hlavním městě. Okolí nabízí plnou občanskou vybavenost, kousek je to do obchodů, restaurací i k lékařům nebo do přírody. Výhodou je i rychlé spojení s centrem, a to automobilem i MHD.

 

Důmyslné provedení boduje

Rezidenční projekt Vily Chuchle je dílem architektů z ateliéru A69 – architekti pod vedením zkušených architektů Ing. arch. Borise Redčenkova, Ing. arch. Prokopa Tomáška a Ing. arch. Jaroslava Wertiga. Společně dokázali navrhnout vily, které ve všech směrech splňují sny o luxusu a komfortu. Domy mají velikost obytné plochy 184 až 346 m2. Vybírat je možné z klasických dispozic 4+kk a 5+kk, k mání jsou i vícegenerační vily s dispozicemi 6+kk a 7+kk & 1+kk. Ke každé patří rozsáhlý pozemek, terasa o rozměrech 24 až 41 m2 a ještě 1 nebo 2 garážová stání.

Pokud vás projekt zaujal, podívejte se na aktuální vily na prodej a začněte jednat. Jestli budete muset řešit koupi skrze hypotéku, doporučujeme vám si důkladně přečíst ještě tento článek, kde najdete několik rad od odborníka na hypotéky.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.