Viděli jste Mipik.cz v pořadu Den D?

Viděli jste Mipik.cz v pořadu Den D?

Pokud je Vám název společnosti Mipik povědomý, je to dost možné. Mohli jste se s ním totiž střetnout ve vysílání pořadu Den D z 27.6.2012, kdy společníci předstoupili před ostřílené investorské vlky, aby jim investicí pomohli akcelerovat společnost Mipik a projekt Made in Poland. Tento díl si můžete připomenout v archivu ČT, dnes si připomeneme, čím se společnost zabývá.

 

Kvalitní zboží z Polska za nízké ceny

Společnost Mipik se soustřeďuje především na zboží z Polska. A v profesionálním e-shopu nabízí hned několik tisíc produktů, z nichž řadu z nich má pro český trh výhradní zastoupení. Není tedy problém klasicky nakupovat jako zákazník, ale též nakupovat do svého maloobchodu a dál prodávat. Aktuálně jde především o zboží na zahradu, více informací o velkoobchodních podmínkách se dozvíte na oficiálních stránkách společnosti.

 

mipikmipik

 

Nábytek, schodiště, zahradní zboží i alko nápoje

Co společnost nabízí? Nosným zbožím je rozhodně Nábytek, který tvoří největší část nabídky, naleznete zde mimo jiné dětský nábytek, nábytek do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje i kanceláře. Dalšími nabízenými kategoriemi jsou Schody a schodiště, Zahrada a Alkoholické nápoje. Vše v prověřené kvalitě a za vždy skvělé ceny. Na vlastní kůži se můžete přesvědčit, že i zboží a nábytek z Polska může být boží – ať už mají polské výrobky pověst jakoukoli.

 

Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.mipik.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.