Vánoce volají! Pestrý výběr stavebnic všech druhů

Vánoce volají! Pestrý výběr stavebnic všech druhů

Též zbožňujete ten pohled do rozzářených dětských očí, které mají na krajíčku? Tento pohled si můžete opět velice brzy dopřát, zvlášť pokud má Vaše dítě rádo stavebnice či podobné hry a hračky. Neboť pestrý výběr nejrůznějších stavebnic Vám přináší společnost Mihaj, kde si vybere opravdu každý.

 

Vánoční svátky se blíží!

Ač se nám to nemusí zdát, vánoční svátky tu opět budou cobydup. Uvidíte, že to bude jen pár chvilek, kdy si opět 23.12. budete i Vy říkat: „To už jsou zase Vánoce? To není možný!“ A co si budeme povídat – těsně před Vánoci se cenovky u všech produktů šplhají nejvýše z celého roku. Co se na Vánoce připravit už dřív a výrazně na tom ušetřit. Například stavebnice pro děti jsou skvělým dárkem.

 

cobi

 

Lego je zbytečně drahé, ušetřete!

Jistě i Vaše děti by také k narozeninám, svátku i Vánocům chtěly pouze ty stavebnice, které právě běží v reklamách v televizi. No jo, jenže kde na to neustále brát, když LEGO často stojí i dvakrát tolik, co stejně kvalitní stavebnice. Někdo ale holt tu drahou reklamu musí zaplatit – ano, zákazníci. Co když však zjistíte, že stavebnice COBI je od LEGA prakticky k nerozeznání a navíc na něj pasuje? Stavebnici COBI navíc seženete za zlomek ceny, které byste normálně dali za LEGO. Doporučujeme stavebnici COBI Creative, která obsahuje 1000 kusů kostek, navíc stojí pouze 709 Kč!

 

merkur

 

Různé stavebnice pro děti

Když se však řekne stavebnice, nemáme na mysli pouze LEGO. Existuje totiž spousty různých jiných stavebnic, které děti též milují a rádi si s nimi hrají. Zmiňme například proslulé stavebnice Merkur, Cheva, Seva, Roto, Eitech, Megablocks a spoustu dalších. Sami si můžete prohlédnout, jak vypadá skutečně široká nabídka stavebnic, z nichž si vybere skutečně každý. A především – za rozumnou cenu.

 

Více informací a kompletní nabídku společnosti naleznete na www.mihaj.net.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.