Ukažte své kreativní já výběrem toho správného nábytku!

Jsou jako tenká červená linka, která se táhne našimi životy – všechny ty stoly, křesla, lavice a skříně, které během svého samostatného bydlení vystřídáme, v sobě odrážejí malý kousek z nás. Prosvětlují náš život a umožňují přizpůsobit si ho maximálně vlastním potřebám a přáním.

Ukažte své kreativní já výběrem toho správného nábytku!

Ale vyjádřit tohle všechno v dokonalé symfonii může být s unifikovaným nábytkem z obchodních řetězců obtížné. Nakonec totiž nezáleží na tom, kolik kreativity a péče svému výběru věnujete – výsledek může být úplně stejný jako u kamarádky, která zakoupila přesně stejný obývací pokoj, který viděla na katalogovém prospektu. A příliš si nepomůžete ani nákupem nábytku z luxusních materiálů, i ty totiž dokáží splynout s každodenní všedností, pokud nejsou zpracovávány se skutečným umem a originalitou.

 

Nebojte se vystoupit ze své ulity a kupovat nábytek srdcem!

Ústředním prvkem celého procesu, který bude plně odrážet vaše skutečné já, by měla být právě originalita. Stačí jedna jediná designová vychytávka, kterou si koupíte i přesto, že tak úplně nezapadá do vaší představy nenápadného pohodlí a nastoupíte na celoživotní cestu, ze které není návratu.

Ale nebudete v tom sami. Váš nový nábytek vám totiž začne pokládat neodbytné otázky. Například toaletní stolek pořízený v úžasném secesním stylu se začne ptát, proč musí stát před tou bílou stěnou, která nedovolí jeho výjimečnosti plně vyniknout. A co teprve ta obyčejná šatní skříň, kterou vyrábějí podle jednotného mustru snad už od císaře pána?

A právě tady přijde na řadu vaše dlouho potlačované kreativní já. Začne plánovat, porovnávat a pátrat. Přestane vyrážet vstříc pomíjivým módním vlnám a místo toho zakotví u nadčasové klasiky. Může to být právě nový noční či toaletní stolek, který vám připomene nestárnoucí krásu některých prvků a přivábí zpátky dávno ztracené vzpomínky na místo, které vaše maminka tolik milovala. Oblíbená osobní zóna se totiž zcela jistě bude hodit i vám. Kde jinde si totiž dopřát příjemný kousek soukromí v dnešní uspěchaném světě než právě před zrcadlem s řadou vašich osobních kosmetických vojáčků, připravených splnit každé vaše rozmařilé přání?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.