Trápí vás plíseň? Kontaktuje „Odstraňování plísně Praha“

Spolu s kamarádkou vlastním kadeřnictví, ale v poslední době nás začala trápit plíseň v naší jakoby čekárně. Jedná se o malou místnost, kam si lidé pověsí bundy a odloží další bundy a poté vejdou dovnitř, kde už probíhají samotné kadeřnické služby. Snažily jsme se to vyčistit, ale kdybych řekla, že se nám to nějak dařilo, tak by to byla slušná lež. Hledaly jsme na internetu spoustu rad, jak plíseň efektivně odstranit, ale upřímně – všechny byly k ničemu. A to jsme za ti čistící prostředky vyhodily mraky peněž a ještě to byla to zbytečná práce navíc. Až jsem při pročítání dalších alternativ, jak se plísně zbavit, narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění plísní Praha.

Trápí vás plíseň? Kontaktuje „Odstraňování plísně Praha“

Spolu s kamarádkou vlastním kadeřnictví, ale v poslední době nás začala trápit plíseň v naší jakoby čekárně. Jedná se o malou místnost, kam si lidé pověsí bundy a odloží další bundy a poté vejdou dovnitř, kde už probíhají samotné kadeřnické služby.  Snažily jsme se to vyčistit, ale kdybych řekla, že se nám to nějak dařilo, tak by to byla slušná lež. Hledaly jsme na internetu spoustu rad, jak plíseň efektivně odstranit, ale upřímně – všechny byly k ničemu. A to jsme za ti čistící prostředky vyhodily mraky peněž a ještě to byla to zbytečná práce navíc. Až jsem při pročítání dalších alternativ, jak se plísně zbavit, narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění plísní Praha.

 

Začala jsem si projíždět jejich webové stránky a začala jsem si hodně načítat o této problematice. A dozvěděla jsem se, že plísně mohou v obytných prostorách vznikat velkými rozdíly teplot. Což byl přesně náš případ, protože v místnosti, kde si lidé pouze odkládali své věci, se nikdy netopilo. Naproti tomu v druhé místnosti bylo vždy teplo, protože nejenom že jsme museli topit, protože jinak by naši zákaznicí včetně nás zmrzly, ale taky proto, že kvůli fénování je tam prostě mnohem více teplého vzduchu. Protože když během dne udržujete v jedné místnosti chladnější vzduch než v těch ostatních a máte do ní ke všemu ještě zavřené dveře, aby se tam teplý vzduch nedostával, tak jakmile do nevytopené místnosti otevřete dveře, vletí do ní teplý vzduch, který obsahuje mnohem více par než studený vzduch.

 

V tomto případě se může na stěnách stropu vysrážet vodní pára do formy kondenzátu nebo li vody a problém je na světě, protože toto jsou přesně ty situace, kdy se plíseň uvnitř místností začne vytvářet. Proto je lepší místnosti neustále vytápět. A to jsme samozřejmě nevěděly, takže jsme s plsní mohli bojovat stále znova a znova.

 

Naštěstí na stránkách A SERVIS jsme našly řešení a tím je jejich protiplísňový nátěr LSG, který napadené zdi tohoto problému efektivně zbaví. A firma A SERVIS LIPKA zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

 

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít, takže plíseň odstraní opravdu spolehlivě. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by byl pro vás škodlivý, nebo pro vaše domácí mazlíčky, pokud nějaké chováte a plíseň vás trápí zrovna u vás doma. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky.

 

Když už jsme konečně našly něco, co vypadalo opravdu spolehlivě, nijak dlouho jsme neotálely a hned si s nimi domluvili termín a všechno ostatní, abychom se té plísně zbavily, protože co si budeme nalhávat, plíseň a zrovna v kadeřnictví není zrovna něco, co jde dvakrát dohromady. Vypadalo to fakt hrozně. Dobrý dojem na mě udělali už hned na telefonu, protože byli hrozně milí a vstřícní a ještě nám nabídly termín hned za týden, což náš mile překvapilo, protože jsme si myslely, že budeme muset čekat mnohem déle.

 

Byla jsem u toho, když prováděli svou práci, protože vždycky na to musí někdo svým způsobem dohlížet, že ano.  Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

LSG taky nefunguje pouze jako prostředek k odstranění plísně, ale také jako účinná prevence. Takže potom, co plíseň odstranili, dali LSG jako prevenci na všechna místa, kde by se plíseň mohla v budoucnu objevit. Plísně se samozřejmě zbavili a naše zeď v odkládací místnosti je opět v pořádku. Jsem této firmě opravdu zavázaná, protože nám se s tím nedařilo nic dělat a bály jsme se, že se toho nikdy natrvalo nezbavíme.

 

Zaměstnanci byli milí a neměly jsme s nimi vůbec žádný problém. Proto bych chtěla tuto firmu všem moc doporučit. Odvedli vynikající práci a byli opravdu milí a profesionální. Jediné, co by někdo mohl považovat za negativum je možná jejich cena. Jsou sice o něco dražší, než jiné firmy, na které jsme na internetu narazili, ale na druhou stranu odvedli opravdu vynikající práci a od plísně máme už opravdu pokoj. Navíc jejich ceny nejsou zase o tolik výrazně dražší, abych musela tehdy vyloženě přemýšlet nad tím, jestli se nám ta investice vyplatí. Navíc a co lépe, skutečně se vyplatila, takže určitě nelituji.

 

 

Po důkladném strojovém čištění svůj koberec ani nepoznáte

 

Asi před půl rokem se mí rodiče rozhodli, že si koupí koberec. Nevím, co je to popadlo. Asi se jim zdálo, že je vhodná příležitost, protože já jsem si v tu dobu zařizovala svůj první vlastní byt, mohli se tak staršího koberce zbavit tím, že mi ho přenechají. Zpočátku jsem měla radost, dostala jsem kvalitní koberec a mohla jsem ušetřit.

20952117 - happy man is cleaning in the modern room with vacuum

 

Později mi ale došlo, že to byl danajský dar. Rodiče se moc o koberec nestarali, čištěný asi v životě nebyl, nahromadilo se v něm spoustu prachu, který jsem ve svém bytě nechtěla. Místo pořízení nového koberce však stále levněji vycházelo nechat ten starý vyčistit. Řekla jsem si, že kvalitní čištění by mělo koberec veškerého prachu zbavit, proto jsem se pustila do hledání nejlepšího čištění, které nabízely firmy v mém okolí.

 

Zjistila jsem, že nejvhodnější bude strojové čištění, které se dokáže vypořádat s nečistotami zašlapanými až v samotné struktuře koberce. Zúžil se mi tak výběr úklidových firem, hledala jsem tu, která bude mít nejlepší strojové vybavení a bude používat značkové čisticí prostředky. Nechtěla jsem riskovat, že by mi nějaké nekvalitní šizené patoky poničily koberec.

 

Nakonec mým sítem prošel A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha. Svého výběru jsem vůbec nelitovala. Všichni zaměstnanci, se kterými jsem přišla do kontaktu, byli úžasní. Ochotně se mnou probrali, co jsem potřebovala, srozumitelně mi vysvětlili, jak práce probíhají, a vůbec byli strašně příjemní a milí.

 

Koberec mi vyčistili tak důkladně, že se podařilo odstranit nejen všechen prach, ale dokázali i oživit zašlé barvy. Když mě rodiče navštívili, svůj koberec nepoznali a mysleli si, že jsem si koupila nový. Potom co zjistili, že tohle všechno zvládlo jediné čištění, vzali si ode mě kontakt na A SERVIS, aby si je za čas také pozvali.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.