Top 2 přípravky pro krásu vašich nohou!

Top 2 přípravky pro krásu vašich nohou!

Zřekla jste se nošení krátkých sukní, protože vaše nohy nevypadají dobře? Je vám to líto a ráda byste opět ukázala nohy v plné kráse? Nebo se o své nožky bojíte a chcete je udržet v kondici? Máme pro vás tip na 2 přípravky, se kterými tyto problémy snadno vyřešíte!

 

Péče-o-nehtyPomocník č. 1 – Krém pro krásné nohy – Crema Capilar Stop

Prvním pomocníkem na cestě za dokonale vypadajícími nohami, je právě tento krém. Nohám poskytuje maximální péči díky speciálnímu složení. Krém je skvělý v tom, že aktivně napomáhá postupné redukci vlásečnic a současně působí proti jejich vzniku. V jeho složení se nachází řada aktivních látek. Důležitou složkou krému je výtažek z koňského kaštanu, který obsahuje escin a gotu kolu – právě tyto látky jsou velmi užitečné při ochraně jemných kapilár. Druhou významnou složkou je výtažek z břečťanu, který napomáhá optimální cirkulaci krve v dolních končetinách. Po nanesení krému na pokožku dochází k okamžité úlevě a přichází pocit svěžesti. Krém je účinný i v boji s křečovými žilami. Rozhodně tedy stojí za vyzkoušení. Stačí ho aplikovat 2x denně a vaše potíže rychle zmizí!

 

Pomocník č. 2 Doplněk stravy pro krásnější nohy – Capilar Stop Integratore

Druhým pomocníkem s velkým efektem je tento doplněk stravy, který se může pochlubit super efektem. V jeho složení se nachází kombinace výtažků z hroznového vína, borůvek a routy vonné (látka rutin). Tyto společně napomáhají zesílení kapilár a tím nohy ozdravují. V obsahu se nachází také výtažek ze sladkého jetele, který je důležitý pro správné fungování lymfatického systému. Doplněk stravy Capilar Stop Integratore pomáhá řešit vzniklé potíže a funguje i preventivně proti vzniku vlásečnic i křečových žil. Největší je jeho efekt v případě, kdy je kombinován s výše zmíněným krémem.

 

Oba přípravky je možné koupit na www.drahomirajelinkova.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.