Splňte si svůj sen! Ubytování Krkonoše – luxusní dovolená v srdci hor

Splňte si svůj sen! Ubytování Krkonoše – luxusní dovolená v srdci hor

Ubytování Krkonoše – to je naše doporučení na luxusní dovolenou. Dýchne na Vás zdravý kus přírody v náruči hor, které svou krásou a mohutností budí respekt. Nabízíme Vám možnost prožit spoustu příjemných chvil a zábavy na chalupách v Černém Dolu. Malebné městečko Černý Důl nabízí ideální místo k odpočinku a k sportovnímu vyžití, pokud jste aktivní lyžaři nebo skifaři. Tento kout země je vyhledávané turistické středisko, kde se tiše plazí řeka, šumí splav a Vaše soukromí přísně střeží les.

 

Krásné jitro vzešlo nad hlubokým dolem na východu hor Krkonošských. Tmavé jedle a borovice stály po horách v oděvu rosném, z vysoké skály padala řeka ve vymletou hlubinu, zčeřená v bílé pěny; kde však tišeji odplývala, byly vody její čisté a jasné, hlubina její zelenala se co lučiny zjara.

 

K.H.Mácha

 

Toužíte poznat kouzelné, romantické místo, o kterém básnil Karel Hynek Mácha? Srdce Evropy – naše krásná zem má stále, co nabídnout.  

 

roubal

 

Zdravý kus přírody – ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše – klidné prostředí na polosamotě, v těsné blízkosti proslulého lyžařského střediska a zajisté oceníte celoroční dostupnost autem. Máte možnost si pronajmout chalupu Roubalku, dále je k dispozici chalupa Šípková a chalupa Ledárna.  Všechny tři chalupy jsou luxusně vybavené a poskytují mimořádné pohodlí. Chalupa Robalka – 3 x čtyřlůžkový apartmán je vybavený vířivkou a venkovním bazénem s protiproudem. Úžasný výhled na zalesněnou krajinu. Naprosto Vás uchvátí kachlové kamna a vychlazené pivo z dobové pípy. Nechybí standardní kuchyňské vybavení, bar, televize, gril, dětské hřiště, piáno a Wi-Fi internet.

 

Ubytování Krkonoše! Kam za zábavou

Ubytování Krkonoše chalupa Šípková je vybavena replikami starodávného nábytku, kachlovými kamny se sporákem a spaním za pecí. Chalupa Ledárna se pyšní saunou a restaurovaným krkonošským nábytkem. Kam za zábavou? Je toho mnoho k vidění. Krkonošské muzeum, nová lanovka Vás vyveze na Sněžku, Františkánský klášter nabízí ukázku antických soch, zvonkohra v Dolním Dvoře, Zoo Dvůr Králové, láká turisty pramen Labe, a pokud jste milovníci dobrého piva, je tady první pivní stezka s výhledy na Krkonoše
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.