Toaletní stolek: Vynikající němý partner, který nikdy nezklame!

Toaletní stolek: Vynikající němý partner, který nikdy nezklame!

Jen si vzpomeňte na moment, kdy jste naposledy stála frontu na koupelnu. Situace, která se může stát do jisté míry úsměvná. Jenže když ráno pospícháte do práce a potřebujete se nezbytně upravit, do smíchu vám jistě nebude. Právě z tohoto důvodu se vyplatí mít svůj vlastní koutek, v němž se pohodlně namalujete, učešete a vyřešíte zkrátka všechno, co se týká vašeho outfitu. Že nemáte další místnost v interiéru navíc? Ne, rozhodně nebude nezbytné přistavovat! Bohatě vám postačí nákup toho správného nábytku. Tím je bezesporu toaletní stolek. V současné době je na trhu spousta zajímavých modelů, které svým vzhledem i funkcemi dokážou uspokojit i potřeby opravdu náročných žen. Podle čeho se při této nesnadné volbě orientovat? Na to se podrobně podíváme v následujících řádcích.

 

Kvalitní materiál jako základ

Prakticky u jakéhokoli nábytku se vyplatí klást důraz především na jakost materiálu. I toaletní stolky se vyrábí v různých variantách. Asi nejčastěji se setkáme s modely vyrobenými z masivního dřeva. To je čistě přírodní, ekologické, voňavé a také krásné. Vždyť letokruhy jasně poukazují na jeho stáří a vzhledově dodají jakémukoli nábytku ještě další rozměr. Jestliže chcete volit spíše ekonomičtější provedení, vsaďte na klasické lamino. U toaletních stolků není masiv nezbytností, jelikož vysoce kvalitní jsou i modely z dřevotřísky. Určitě se dají sehnat i zajímavé varianty z kovu, případně s plastovými doplňky. Záleží pouze na vás, co by se do vaší ložnice hodilo.

 

Moderna, klasika, či vintage?

Tuto otázku si stoprocentně položte ještě před tím, než vyrazíte do kamenné prodejny, anebo dáte zboží do virtuálního košíku? Toaletní stolek mívá nejčastěji tři podoby. Jedná se o provedení klasické, moderní anebo vintage. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

 

Moderní kompaktní variace

Pokud je váš interiér laděný minimalisticky, určitě není od věci vybrat si v podobném duchu řešený toaletní stolek. Může být vzhledově velmi jednoduchý, nicméně funkčně dokonalý. I do malého korpusu se vejde spousta zásuvek a poliček.

 

Nestárnoucí klasika

Za jakési standardní modely jsou považovány stolky vyznačující se minimální zdobností, nicméně maximálním důrazem na praktické využití. Typické jsou spoustou zásuvek a polic. Samozřejmostí je u nich samozřejmě zrcadlo. Jen se zdobností se to nepřehání.

 

Jako hraběnka…

Hodně oblíbené je provedení vintage. Jedná se o toaletní stolky charakteristické především zdobností spojenou se starými časy. Vzhledově připomínají ty, jež byly součástí nejrůznějších zámků. Zkrátka a jednoduše jim nechybí vznešenost. Typické jsou u nich i funkční prvky a větší zrcadlo.

 

Funkční provedení není vždy samozřejmostí

Dbejte na to, aby toaletní stolek disponoval různými přihrádkami a poličkami. Výborná je i specificky řešená šperkovnice. Rozhodně nezapomínejte ani na různé malé zásuvky určené na malování, případně sponky a hřebeny.

 

Na barvě a doplňcích záleží

Nebojte se podrobně zaměřit i na správný výběr barvy toaletního stolku. Korespondovat musí jednoznačně s výmalbou a také podlahovou krytinou. Velmi oblíbené jsou tradiční bílé variace, jež bez problémů padnou do jakékoli ložnice. Určitě se ale nemusíte bát i jiných barev. Oblíbené jsou tradiční přírodní hnědé komplety. Především světle hnědé odstíny působí něžně a romanticky. Do ložnice tak stoprocentně padnou.

 

Vyberte si rychle a jednoduše online

Ráda byste si toaletní stolek se zrcadlem vybrala a nevíte kde? Nezoufejte a podívejte se do nabídky eshopu www.toaletni-stolky.cz. K dispozici je tady spousta různých druhů toaletních stolků, z nichž si jistě dokážete vybrat takový, který bude vaší ložnici slušet.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.