Toaletní stolek by měl být základní výbavou každé ženy

Líčení a starost o svůj vzhled je součástí života každé ženy. Ne vždy ale má k podobným procedurám dobré podmínky, často se musí u zrcadla uskrovnit, aby se k němu vešli i další členové domácnosti, a zvlášť v bytech není ani v koupelně místa nazbyt. Osobní toaletka tak může ulehčit život celé rodině.

Toaletní stolek by měl být základní výbavou každé ženy

Každodenní shon, kdy se všichni členové rodiny snaží vypravit do školy a do práce, nebývá nic příjemného. S dobrou a pečlivou organizací se dá vše zvládnout bez velkých kolizí, přesto však o komfortu nemůže být řeč. Největší zájem je o místo u zrcadla, protože dobře vypadat chce a potřebuje každý. Mít tak dokonalý make-up bez chybičky je velmi náročné a vyžaduje to cvik i šikovnost. Podobné problémy a tlačenice u zrcadla řeší toaletní stolky, které se vejdou do každého pokoje nebo ložnice. Mohou mít hloubku pouhých 42 centimetrů a to už je opravdu jen kousek místa, který potřebujete ve své ložnici či pokoji najít a získat tak ráno klid a místo v soukromí.

Kromě místa pro líčení má ale toaletka mnoho dalších možností využití. Každá žena si vzpomene na pohádky, kdy princezna sedí u stolku, na kterém má vystavené různé parfémy a flakóny, nikdo se s ní nehádá o kousek místa a vše má svůj řád a pořádek. Právě toaletní stolky se zrcadlem vám dodají stejný komfort, jako měly princezny. Do praktických poliček a šuplíků můžete schovat všechny svoje kosmetické přípravky, krémy, parfémy i líčidla a mít je tak vždy uspořádané a po ruce. Navíc všechny věci budete mít v suchu a ne ve vlhké koupelně, která nemusí svědčit třeba stínům nebo pudru.

Ušetřit si nejen ranní shon, ale i večer mít možnost se v klidu odlíčit, dopřát si masku nebo si jen před spaním rozčesat vlasy. Jakmile si na toaletní stolek zvyknete, nikdy už nebudete chtít být bez něj. Z ranních a večerních posezení u toaletky se stanou rituály, které vám zpříjemní den. Bez nutnosti přetahovat se o kousek místa u zrcadla nebo líčení ve stoje. Pohodlně, jako princezna, se u svého toaletního stolku připraví na nový den každá žena.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.