Super nabídka elektrických vláčků Merkur od Saruman.cz

Super nabídka elektrických vláčků Merkur od Saruman.cz
Mladší i starší milovníci modelů vláčků jistě nedočkavě čekají, co se na ně nyní chystá. A že se mají nač těšit! V nabídce je totiž pořádné kvantum kvalitních lokomotiv, osobních, služebních, nákladních i speciálních vozů. Už máte vybrané dárky pod stromeček pro své blízké? Můžete je sehnat na www.Saruman.cz.
 

brejlovecvagon

Zábava začíná

Vlakové soupravy současnosti i minulosti opět vyrážejí na železniční dráhu. Kromě své velikosti jsou modely k nerozeznání od těch skutečných. Můžete se těšit na špičkové lokomotivy, jež budou těsně doprovázet osobní, služební, nákladní a speciální vozy. Jmenovat je tu však všechny bychom nestihli, postačí nám vědět, že je možnost vybírat z takřka 200 modelů, které jsou určeny pro začátečníky i pokročilé sběratele se zájmem o dráhy. Nezapomeňme samozřejmě na samotné koleje.

 

budwarmikádo

Vášnivému sběrateli
Parní i elektrické lokomotivy se světlomety, chladírenské a cisternové vozy, nákladní výsypné vozy, vozy Prazdroje a mnoho, mnoho dalších. Stačí si jen vybrat. Jednou z možností je taktéž zakoupení jedné varianty Startovacích setů, v němž naleznete vše potřebné ke startu sběratelství.
Více se dozvíte na www.saruman.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.