Staňte se investorem

Staňte se investorem

Společnost EMTC – Czech a.s., která stojí za těmito aplikacemi, nabízí navíc možnost investice do korporátních dluhopisů, které zhodnotí vaše finance. Získané prostředky společnost EMTC – Czech a.s. využívá pro zlepšování a rozšiřování dostupnosti aplikací pro celý svět. A také pro vývoj nových aplikací či rozšiřování jejich obsahu.

Prospekt na vydávání dluhopisů společností EMTC – Czech a.s. je schválen Českou národní bankou.

 

Jak dobře investovat své peníze?

Vyznat se ve světě investic v dnešním světě není vůbec jednoduché. O tom ví určitě každý, kdo se někdy o nějaké investování pokoušel nebo chtěl začít investovat.  Investování však nemusí být jen obava o naspořené peníze, ale může to být také radost z vydělaných peněz, které vám třeba zaplatí dlouhou krásnou dovolenou, na kterou byste jinak nikdy nenašetřili. Zažijte investování z té lepší strany.

 

Vydělávání peněz nebylo nikdy jednodušší

Slyšeli jste někdy o korporátních dluhopisech? Ne, nejsou to státní dluhopisy, o kterých slyšíme na každém rohu. Korporátní dluhopisy vydávají soukromé firmy, které díky tomu získávají financování rozvoje nových nebo zaběhnutých projektů, které mají velký potenciál a mohou se prosadit i na celém světě, jen je k tomu třeba větších investic.

 

Korporátní dluhopisy

Korporátní dluhopisy přinášejí pro investora velmi zajímavé úročení, a to na rozdíl od státních dluhopisů, u nichž naopak žádné zajímavé úročení nečekejte. Jedná se o celkem bezpečnou formu investování, jelikož investor musí ze zákona poskytovat ekonomické výsledky své společnosti. Na vás je jen si řádně tyto informace nastudovat. Emitent dluhopisů je vázán k pravidelnému vyplácení úroků, a navíc prospekty společností pro emise dluhopisů schvaluje Česká národní banka.

 

Vsaďte na jistotu

A komu svěřit své peníze? Vsaďte na českou společnost EMTC – Czech a. s., která je na trhu již 15 let, disponuje schváleným prospektem od ČNB pro emise dluhopisů.

Tato společnost má za doby svého trvání neuvěřitelné množství úspěšných projektů. Mezi její velice úspěšný projekt patří Lipa Learning, který vyvíjí edukativní aplikace pro děti od 3 do 8 let, a to již ve 26 světových jazycích, a také projekt z oblasti personalistiky, kterým je Airjobs.

 

Jak začít investovat?

Navštivte webové stránky společnosti EMTC – Czech a.s., kde najdete více informací o dluhopisech této společnosti a zároveň všechny informace pro vaše rozhodnutí.

Staňte se i vy součástí rozvoje společnosti EMTC – Czech a.s. a zhodnoťte výhodně své peníze.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.