Splňte si sen rodinným domem a bydlením jako v pohádce

Oblíbeným rodinným domem jsou dřevostavby. Tento typ bydlení si získal velké obliby v severních zemích, například ve Skandinávii nebo ve Skotsku, rozšířeny jsou však i v USA a v České Republice se jejich počet neustále zvyšuje. Inspirujte se výhodami dřevostaveb a dalších typů domů na klíč.

Splňte si sen rodinným domem a bydlením jako v pohádce

Jaká může být dřevostavba

Dřevostavba je vyhledávaným druhem bydlení hlavně proto, že dřevo je ekologický a obnovitelný materiál. Tento typ bydlení tak slibuje dlouhou životnost, vynikající tepelné vlastnosti a v neposlední řadě také nízké náklady na bydlení. Projekty rodinných domů jsou navrhovány tak, abyste mohli bydlet v příjemném prostředí, využít veškeré moderní technologie a vybrat si bydlení na míru, právě pro vás.

 

Podle čeho si vybrat

Při stavbě dřevostavby je možné vybrat si podle konstrukčního systému. A to například skeletové, panelové nebo masivní dřevostavby. Mezi masivní pak patří hlavně sruby a roubenky. Další dělení dřevostaveb je na srubové domy z masivních trámů. Druhým typem stavby domu je použití dřevěné kostry, která se vyplní dřevěnými deskami, jedná se o skeletové dřevostavby. Posledním typem domu jsou dřevostavby, které jsou postavené z panelů na bázi dřeva.

 

Na splnění snů není pozdě

I když jste si mysleli, že na svůj vlastní dům si nikdy nenašetříte a svůj sen si nesplníte, tak věřte, že všechno může být jinak. Zkuste si spočítat, kolik peněz utratíte měsíčně za výdaje spojené s bydlením, a tuto částku mnohdy dáváte do nájmu nebo pronájmu. Když si spočítáte, že stejnou nebo i nižší částku můžete dávat do svého bydlení, není na čase, splnit si svůj sen? Vlastní bydlení je tou nejlepší investicí, kterou můžete udělat. Vyberte si dřevostavbu, bungalov nebo jiný rodinný dům na klíč a vyberte si vhodnou hypotéku, popřípadě použijte ušetřené peníze. Velkou výhodou těchto domů na klíč jsou velmi nízké náklady na bydlení.

 

Ekologická stránka

Mezi další výhody těchto rodinných domů patří ekologie. Domy jsou navržené tak, aby splňovaly veškeré podmínky ekologického bydlení, mají správně realizovanou konstrukci a jsou stavěny z kvalitních materiálů. Výhodou je také obnovitelnost použitých materiálů, a také jednoduchá likvidace domu, poté co splní účel. Dřevostavba je navíc stavbou, která dokáže skvěle držet teplotu a ušetříte tak za topení. Díky nízkým nákladům, které jsou spojené s bydlením v dřevostavbě nebo také v bungalovu, můžete uspořené peníze využít jako rezervu nebo také šetřit pro vlastní potřebu. Výhodou dřevostaveb na klíč je také nízká hmotnost celé stavby a snadná demontovatelnost.

Chytré řešení bydlení

Díky tomuto chytrému řešení bydlení můžete rychle a svépomocí změnit dispozice interiéru a to, i když už v domě bydlíte. Rodinné domy na klíč se také snadněji opravují a rychlá oprava prodlužuje životnost domu. Dřevostavbu můžete postavit téměř kdykoliv a jejich realizace suchou cestou je tak opravdu rychlá a bezproblémová. Zkrácení doby výstavby je opravdu znatelné a v novém bydlení můžete bydlet klidně i do půl roku, někdy i do několika měsíců. Užijte si tak kvalitní bydlení, bydlete ve vlastním a rozhodněte se pro tento významný životní krok ještě dnes.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.