Soutěž pro maturanty, která se vyplatí

Soutěž pro maturanty, která se vyplatí

Mého syna čeká v zimě maturitní ples, na který se těší nejen on, ale i já a manžel, kteří jakožto pyšní rodiče zvládli dovést svého syna až k vytoužené maturitě. Syn sice nikdy nepatřil mezi premianty, ovšem své kvality uměl vždy dobře zúročit a jeho vysvědčení rovněž nikdy nebyla k zahození. Sám se dokonce inicioval do projektu, kterým je soutěž pro maturanty, která spočívá v tom, že za nejlepší třídní fotografii, ve které bude zakomponované logo společnosti AZ – fotoslužby, dostane celá maturitní třída možnost mít na svém plese zdarma fotografa, fotokoutek včetně obsluhy a nespočtu rekvizit a to celé naprosto zdarma. Jelikož má jejich třída dosti napěchovaný program svého plesu, který si žádal i notnou dávku peněz z rozpočtu, byl by syn i celá jeho třída za takovouto výhru rozhodně vděčný a já bych mu vyhrát rozhodně přála.

 

Soutěž pro maturanty o fotografa a fotokoutek je dokonale promyšlená

S fotokoutkem, který soutěž pro maturanty nabízí na jejich ples ve stylu standard zcela zdarma, jsem se poprvé setkala na svatbě mé sestry, kde sklidil patřičný úspěch. Domnívám se, že by měl být fotokoutek nedílnou součástí každé svatby či maturitního plesu a to z toho důvodu, že se v něm dá zažít opravdu obrovská legrace. Kromě jiného budou mít maturanti ve fotokoutku možnost získat jednu fotografii s rekvizitami zcela zdarma. Kamarádům a členům rodiny se bude účtovat symbolických 50 Kč, což je v dnešní době velmi přijatelná částka za kvalitní fotografii. Syn poté, co oslovil s tímto nápadem celou svou třídu, sklidil od svých vrstevníků patřičný úspěch, jelikož fotokoutek na maturitním plese si přála celá jeho třída a kromě jiného by ušetřili i nějakou tu korunu, kterou by museli investovat do fotografa, který je v tomto případě součástí výhry.

 

Hlasování formou LIKE spolužáky netrápí

Jelikož žijeme v době sociálních sítí, není se třeba pozastavovat nad tím, že o vítězi celé soutěže pro maturanty rozhodnou právě zmíněné LIKE hlasy, které budou studenti sbírat na sociální síti. Ta třída, která jich bude mít nejvíce, se posléze stane absolutním vítězem a může se těšit na nezapomenutelný večer, ze kterého si odnesou ve formě řadu vzpomínek právě na zmíněných fotografiích, které jsou nesmrtelné. Syn ani jeho spolužáci tak nemají strach o to, že by neměli šanci sesbírat dostatečný počet těchto hlasů a pokusili se tak o výhru. Budeme jim všichni držet palce.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.