Scházejí vám tištěné inzertní noviny?

Scházejí vám tištěné inzertní noviny?

Staromilci, kterým scházejí tlusté tištěné noviny s inzeráty, si nemusejí zoufat. Nemusejí postávat v pondělí, středu a pátek před trafikou, stačí si jen zapnout počítač a kdykoliv nahlédnout do inzerce zdarma, zda se neobjevila nějaká zajímavost, případně potřebná věc, již momentálně shánějí. Může se jednat o sezonní sportovní pomůcky, rybářské náčiní, zahradnické potřeby, kutilské nářadí, auto, kolo, nábytek, koberec nebo i malé štěňátko. V inzerci zadarmo se dá snadno zorientovat. Proto i starší občané, kteří to s internetem ještě tolik neumějí, mají šanci. Bez složitého vyhledávání, proklikávání se, bez přihlašování se do sociálních sítí si mohou jednou webovou stránkou inzbaz.cz listovat po libosti a bez jakéhokoli nebezpečí.

 

Inzerát zdarma dává možnost nabízet úplně vše

Tím, že se dá inzerát zdarma, existuje velká pravděpodobnost, že tuto šanci využije hodně prodávajících, a proto se v inzerci objeví spousta zajímavých věcí. Pokud si nedůvěřiví lidé nebo senioři bojí inzerát rozkliknout, můžou požádat příbuzného nebo zdatného souseda, který se za ně s prodávajícím zkontaktuje a domluví se na způsobu předání a převodu finanční částky.

 

Soukromá inzerce je bezpečná pro prodávající i kupující

Tak je dosaženo toho, že je soukromá inzerce opravdu zabezpečená proti zneužití. Osobní údaje prodávajících se na internetu veřejně nezobrazují, pouze důležitý kontakt. Inzerát může být zveřejňován nejdéle 90 dní, poté je buď smazán, nebo je třeba napsat inzerát znovu. Kupující si zas může přes zprostředkovatele inzerce snadno zjistit více údajů, pokud se mu inzerce nezdá být jistá. Nezapomeňte si přečíst pravidla pro uživatele, prodávající s nimi musí souhlasit. Není třeba se ničeho obávat. Inzerce zdarma je portálem, na němž se již dlouhodobě potkávají stovky spokojených nakupujících a prodávajících uživatelů.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.