SolarVenti neboli vzdušné solární panely

SolarVenti neboli vzdušné solární panely
Zajímá Vás účinné a systematické větrání, odvlhčování a temperování Vašeho domu, chaty či chalupy? To vše ekologicky a nezávisle na elektrické energii! Rozlučte se u Vás doma se špatným, zatuchlým vzduchem, vlhkými zdmi s plísněmi a velkými účty za vytápění. O to vše se od nynějška postará revoluční systém SolarVenti. Více se dozvíte na oficiálních stránkách www.solarventi.cz.
 
Základní fakta o vzdušných solárních panelech
Co je SolarVenti? SolarVenti jsou patentované teplovzdušné solární panely, které se vyrábí již od roku 1992. Již z názvu vyplývá, že jejich využití je mnohostranné. Důkazem, že nejde o nějakou nevyzkoušenou novinku, je fakt, že je využívá více než 40 tisíc spokojených zákazníků po celém světě i České republice. I Vás jistě překvapí jejich možnosti jako je například odvětrávání domu, odvlhčování, které zatočí s plísněmi na zdech, a temperování, tedy vytápění. A to vše nezávisle na elektrické energii! Nyní ke třem hlavním funkcím těchto solárních panelů v jednom.
 
principprincip
 
Účinné větrání domu
První funkcí speciálních solárních panelů je účinné odvětrávání Vašeho domu či chalupy. Kdykoli zasvítí slunce, SolarVenti zajistí, aby Váš domov opustil špatný, zatuchlý vzduch, který nahradí vzduch čerstvý. Není nutné tedy tolik větrat – SolarVenti to pohlídá za Vás.
 
Efektivní odvlhčování
Odvlhčováním je míněno vytlačování nežádoucí vlhkosti ven z domu. Vlhkost, která způsobuje nejen nepříjemné plísně, je tak vytlačována například jinou ventilací pryč. Zbavte se tak navždy všech nežádoucích plísní!
 
   barakdum
 
Zároveň i temperování domu
A jelikož je SolarVenti již z názvu i solární panel, zajišťuje taktéž účinné temperování – čili vytápění – domu, chaty či chalupy. Dokáže ohřát venkovní vzduch až o 40 °C! Díky temperování tedy ušetříte i za vytápění Vaší domácnosti. Jedinečnou příležitost prohlédnout si systém SolarVenti máte možnost ve vzorkovně ve Svitavách nebo jako návštěvníci výstavy infoTHERMA 2012. Ta proběhne od 16. do 19.1. v Ostravě. Více se systému SolarVenti se dozvíte na oficiálních stránkách www.solarventi.cz.
  
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.