Snadné řešení pro řídké vlasy

Neexistuje žena, která by si nezakládala na svých vlasech. Zatímco některé mají krásné zdravé a husté vlasy, těm ostatním jejich vlasy tolik radosti nepřináší. Za řídkými vlasy se může skrývat špatná životospráva, nedodržování pitného režimu, absence důležitých vitamínů i minerálů, ale také nemoc. V ostatních případech bývá na vině genetika, se kterou se však nedá nic moc udělat.

Snadné řešení pro řídké vlasy

Husté vlasy do pár minut

Mnoho žen již investovalo tisíce do nejrůznějších přípravků na podporu růstu vlasů, jakou jsou tabletky, vlasové vody či šampony. Pokud je však na vině právě genetika, ani ta nejlepší vlasová kosmetika nemůže pomoci. Nejjednodušším řešením je prodloužení vlasů, díky kterému získáte vytoužený objem, ale zároveň i délku vlasů. Na řídké vlasy však nesedí každý typ prodloužení, proto je potřeba velmi dobře vybírat. Každý způsob má totiž své typické spoje, které řídké vlasy nemusí překrýt. Jaký typ prodloužení je tedy pro ne příliš husté vlasy ideální?

 

Metody prodloužení

Nejvíce známé a bezpochyby nejpopulárnější, zejména díky své nenáročnosti, jsou clip in vlasy. Jedná se o pás vlasů, které jsou našité na trese a opatřené speciálními sponkami. Těmito sponkami jednoduše upevníte pás do vašich vlastních vlasů a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Vlasy můžete dle libosti nasazovat i sundávat v pohodlí doma a svépomocí. Výhodou je také variabilita – k dostání jsou nejen pásy, ale také clip in ofiny či clip in culíky.

Jestliže toužíte po trvanlivějších spojích, při kterých budete mít pocit, že prodloužené vlasy jsou jako vaše vlastní, vyplatí se sáhnout po permanentním prodloužení. V případě řídkých vlasů je to však komplikovanější. Nejlépe se osvědčil keratin, který má spoje téměř neviditelné. Nevýhodou je potom vyšší cena a zdlouhavost nasazování. Také u permanentního prodloužení je povinnost chodit nejméně každé dva až tři měsíce na posunutí spojů ke kadeřnici, aby vlásky stále vypadaly krásně a přirozeně. Celý tento proces vás však odmění dlouhými a hustými vlasy, u kterých nikdo nepozná, že jsou prodloužené.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.