Sledujte čas s grácií aneb hodinky jako doplněk outfitu

Časy, kdy jsme si aktuální čas ověřovali pohled na displej mobilního telefonu už jsou naštěstí dávno pryč. Hodinky dnes patří ke každému dobře vyladěnému dámskému i pánskému outfitu. Jak ale vybrat takové, které se budou hodit k co největší škále možného oblečení?

Sledujte čas s grácií aneb hodinky jako doplněk outfitu

První hodinky byly vyhrazeny jen pro muže. Ještě dnes vyvolává představa gentlemana tahajícího z kapsy staré známé cibuláky důvěrný záchvěv elegantní nostalgie. Ale nyní si hodinky vydobyly své místo i v dámském šatníku.

 

Hodinky jako obraz vaší duše

Hodinky si vybíráme podle toho, jaké jsme uvnitř. Stylové dámské hodinky mohou být stejně dobře ty s masivním koženým páskem a zlatým displejem stejně jako kousek s krystalky a třpytkami, který jakoby právě vypadl z princeznovské šperkovničky. Jestliže nosíte hodinky soustavně, vybírejte takové, které barevně zapadnou do vašeho šatníku. Jste-li studený typ, dejte přednost něžné stříbrné, nenápadné bíle nebo tajuplné černé. Teplý typ oblečení i pleti si žádá spíše luxusní zlatou, zemitou hnědou nebo výraznou béžovou nebo okrovou.

Hodinky můžete také vybrat jako součást určenou k doladění jednoho konkrétního outfitu. Jiné hodinky je třeba mít k motorkářské bundě a jiné se hodí na slavnostní firemní večeři nebo do divadla. Tady už se barev bát nemusíte a vítané jsou i nápadité doplňky, které zvolený kousek odliší od hodinek určených na běžné nošení.

Ať už kupujete jakékoliv hodinky, měli byste dbát především na kvalitu – chcete přece, aby dlouho vydržely a ukazovaly co nejpřesnější čas. Skvělým příkladem výborného poměru ceny a kvality jsou hodinky Tissot, které jsou k mání v mnoha designech a pestré barevné škále. Vznikly v půvabném Švýcarsku a patří do rodiny hodinek, které má pod křídly světoznámá skupin Swatch. Proslavily se především svým špičkovým zpracováním, které klade důraz na detaily a širokou variabilitu. V nabídce hodinek Tissot si vyberou nejenom muži a ženy ale i sportovci nebo nebo fanoušci nejnovějších technologií. Za své peníze dostanou kvalitu, která je bude doprovázet životem po mnoho a mnoho let.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.