SKVĚLÝ POMOCNÍK PŘI KAŽDÉM ÚKLIDU TYČOVÉ VYSAVAČE GORENJE

SKVĚLÝ POMOCNÍK PŘI KAŽDÉM ÚKLIDU TYČOVÉ VYSAVAČE GORENJE

Už vás nebaví pokaždé, když naleznete smítko, vytahovat velký a těžko manipulovatelný vysavač? V tom případě zaměstnejte na drobný úklid toho nejlepšího pomocníka z řad podlahových vysavačů značky Gorenje. Jsou velmi praktické, příruční, lehké, ale přesto nesmírně výkonné. A vyřeší za vás hned několik domácích úklidových krizí.

Kvalitní podlahové vysavače jsou v dnešní době jistě jedny z nejspolehlivějších domácích pomocníků při opravdu rychlém úklidu. Mají svůj typický štíhlý protáhlý tvar, a jelikož jsou schopné stát bez opory, jsou také skladné, takže si je můžete nechat při ruce kdekoli tam, kde je jich potřeba skutečně nejvíce. Modely od značky Gorenje SVC216FR, SVC144FBK, SVC144FW či SVC216FS jsou navíc vyřešeny i designově, takže není třeba je schovávat za dveřmi úklidových místností.

 

 

Lehké jako peříčko a vskutku praktické

Jejich hlavní výhodou je samozřejmě lehkost a skladnost. Na hmotnost tyče vysavače při jeho výběru dbejte zvýšené pečlivosti, protože při vysávání totiž budete držet téměř celou váhu spotřebiče v ruce. Ideální je, aby celková hmotnost byla okolo 4 kg.

Při koupi se také zaměřte na způsob napájení a vyberte si přesně takový přístroj, který bude odpovídat vašim specifickým nárokům. Tyčové vysavače totiž mohou být napájeny ze sítě kabelem nebo mají vnitřní akumulátor, který je nutné dobíjet v základně. Praktičtější je jistě takový přístroj, který nemusíte zapínat do zásuvky, jelikož si jej odnesete kamkoli, nicméně síťové vysavače mohou mít vyšší výkon a nebudete omezeni časem výdrže baterie. Modely od značky Gorenje však zvládnou na jedno nabití až hodinu provozu, což vám jistě bude při běžném poklízení stačit.

Nezaleknou se žádné práce

Představte si vysypanou mouku na podlaze kuchyně, nepřístupné úzké schody, zaprášené závěsy, nepořádek ve vašem autě nebo nepříjemné chlupy od domácích mazlíčků na sedací soupravě, nic není pro tyčový vysavač problém. S přístroji od značky Gorenje se snadno manipuluje, navíc se díky úzkému nástavci nebo odpojitelnému ručnímu vysavači dostanete i do prostor, kam klasický vysavač nezajede. Praktičnost tyčových vysavačů je v tomto ohledu zkrátka přímo neocenitelná! A s objemem nádoby na odpad až 0,6 litru není nutné vysavač čistit po každé jednotlivé práci nebo úkonu.

Stačí v noci nabít a po celý den pracovat

Moderní tyčové vysavače od Gorenje potřebují k plnému nabití pouhých šest hodin zapojení do základny. Navíc kdykoli přístroj během dne do základny postavíte, akumulátor se bude dobíjet zcela průběžně. Nehrozí tedy, že byste museli úklid odložit, jelikož nebude přístroj připravený k použití. Indikátor nabíjení baterie vás také upozorní, v jaké přesné fázi je třeba vysavač dobít, takže si můžete snadno kontrolovat čas, po který vám ještě přístroj vydrží sloužit.

S tyčovými vysavači Gorenje vám odpadne velké množství starostí s běžným úklidem, je proto na místě, abyste zvážili, zda nenastal čas, kdy se na něj konečně spolehnout!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.