Skvělá chuť kávy pod stromeček? Proč ne!

Je dobrým zvykem sejít se v rámci rodiny alespoň jednou denně nad šálkem něčeho dobrého. Zatímco pro dospělé to bývá nejčastěji voňavá horká káva, děti dají přednost kakau nebo ovocnému čaji. Moderní kávovary proto umí připravit všechny tyto nápoje rychle, jednoduše a především kvalitně, takže je nerozeznáte od těch podávaných ve věší oblíbené kavárně. A cena? Ta je úplně někde jinde – jeden chutný šálek vás nebude stát ani 10 korun.

Skvělá chuť kávy pod stromeček? Proč ne!

I malá kuchyně může vonět čerstvou kávou

Moderní typy kávovarů už vám nezaberou celou linku. Často nejsou větší než kompaktní kuchyňský robot, takže je není nutné uklízet pokaždé, když chcete v kuchyni získat trochu místa. A jaký kávovar si vybrat? Na trhu v zásadě najdeme dva typy.

 

Pro občasné potěšení aneb kapslové presovače

Stačí vložit kapsli vybraného nápoje, stisknout tlačítko a káva je hotová – tak jednoduché to je. Nic není třeba čistit ani složitě nastavovat. Zážitek z takové kávy je poměrně dobrý bereme-li v úvahu použití instantních směsí, takže pro příležitostné pohoštění návštěv jde o ideální přístroj. Pozor si dejte jen na výběr kapslí – jen málokteří výrobci kapslových presovačů umožňují ve svých přístrojích použití i jiných než originálních kapslí. Čestnou výjimkou jsou značky Nespresso a Dolce Gusto.

Automatické presovače zvládnou každodenní výzvy na jedničku

Chcete mít lahodnou kávu se vším všudy? Automatické presovače ji namelou, upěchují a spaří zcela bez vaší pomoci. Automatizace procesu zaručuje skvělý výsledek vždy a bez výjimek. Počítat je však třeba s náročnější údržbou (případně je nutné zakoupit model s funkcí samočištění) a vyšší cenou takového přístroje. Ideální jsou kávovary s nastavitelnou výškou výpustky, které umožňují přizpůsobit se velikosti šálku. Pokud navíc pořídíte kousek vybavený tryskou na přípravu mléčné pěny, získáte skvělého pomocníka pro každodenní přípravu kávy pro celou rodinu. Cappuccino, latté nebo lahodné espresso už nebude žádnou překážkou.

Takže pokud stále ještě nevíte, čím potěšit rodinu pod stromečkem, může být právě kvalitní kávovar dobrým tipem. Vybrat si ho můžete v e-shopu Elektro-produkt.cz spolu s širokým sortimentem kvalitní kávy, aby vaše sváteční potěšení bylo kompletní.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.