Síla mastichy pomůže při mnoha zdravotních obtížích!

Síla mastichy pomůže při mnoha zdravotních obtížích!
Neexistuje moc snadných způsobů, jak si zajistit zdravý a tak i spokojený život. Základem jistě je řádná životospráva a vyvážená strava, ale to samo o sobě nestačí. Nejlepší je, když si na pomoc vezmete ještě sílu přírody. V mnohém může pomoci „zázračná“ Masticha. Jedná se o pryskyřici, která obsahuje na 100 účinných složek, které pomáhají při léčbě celé řady nemocí. S čím může pomoci, jak si užívat a kde ji koupit se dozvíte právě v tomto článku.
surová mastichaFenomém z Chiu

Masticha je velmi aromatická pryskyřice, která se získává z mastichového stromu – řečíku lentišku. Tento strom roste na řeckém ostrově Chiu. Vědci zjistili, že strom může růst i v jiných zemích Středomoří, ovšem záhadou pro ně je, že jen pryskyřice ze stromů z Chiu má neobyčejně silné účinky. Léčivou sílu mastichy objevili Řekové již před staletími. Při dalších výzkumech bylo zjištěno, že pryskyřice obsahuje více než 100 různých látek, které jsou prospěšné pro lidský organismus.

 

 

Pro prevenci i léčbu

Bylo zjištěno, že pryskyřice má opravdu významné protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační účinky, což jí řadí na přední příčky přírodních léčivých produktů současné doby.

 

Masticha může významně pomoci při léčbě mnoha zdravotních obtíží. Účinná je v boji proti bakteriálním i plísňovým infekcím. Významně podporuje správné trávení, pomáhá i při pálení žáhy a zánětlivých onemocněních střev. Dále pomáhá řešit onemocnění dutiny ústní – eliminuje vznik kazů a plaku, působí i proti zápachu z úst.

 

 

 

 

I pro boj s rakovinou?

Rozmanitost účinků vedla lékaře a vědce k tomu, aby se zaměřili i na vliv mastichy při léčbě rakoviny. Nové poznatky přinesla zpráva publikovaná v Nutrition and Cancer, kde bylo uvedeno, že látky z mastichy brání růstu rakovinných buněk a nádorů, účinky se ale stále prověřují.

 

  1.  
  2.  
  3. V jaké formě?

Masticha je k dostání v přírodní formě: kapky ztuhlé pryskyřice jsou pouze očištěny a určeny ke žvýkání. Koupit si můžete také čistý pudr či kapsle. V této formě je masticha nejvhodnější pro léčbu i prevenci zažívacích potíží. Na trhu jsou i mastichové žvýkačky.

Masticha určitě stojí za vyzkoušení!

 

 

V České republice ji můžete koupit v obchodě www.masticha.cz. Zde se najdete i další informace o využití a účincích tohoto přírodního zázraku.

 




1 odpovědí na "Síla mastichy pomůže při mnoha zdravotních obtížích!"

  1. Tomáš Poník  Březen 13, 2017 v 8:50 am

    Dobry den, informace, zkusenosti, rady a pomoc, to vsehno naleznete na strankach http://www.mastichaterapie.cz

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.