Romantická dovolená v Krkonoších se vším všudy jak to má být!

Nechte se nalákat na na příjemné spaní za pecí, nádherné výhledy do korun stromů a půvab tradiční podhorské lidové architektury. A kde? V podkrkonošských roubenkách Martina Roubala, které vám nabídnou ojedinělé luxusní ubytování v srdci našich národních hor se vším všudy, jak to má být!

Romantická dovolená v Krkonoších se vším všudy jak to má být!

Přemýšlíte, kde letos s dětmi trávíte podzimní prázdniny nebo se už zabýváte plány na letní dovolenou? Pak jsou jistě Krkonoše díky své krásné přírodě jedním z vašich nezpochybnitelných favoritů! A vaším cílem se proto může stát třeba krásná chalupa Ledárna v blízkosti městečka Černý Důl, lákajícího na sjezdovky, horské tůry, starodávnou architekturu nebo naučné stezky v okolí. Vyzkoušeje příchuť těchto skutečných tradic, které své obyvatele nijak neomezují v běžném životě – věříme, že budete opravdu příjemně překvapeni!

 

Nevšední ubytování s nádechem skvělého luxusu

Co všechno by měla obsahovat vaše ideální dovolená? Dostatek pohodlí? Vířivku? Blízkost k oblíbeným turistickým cílům? Wellness zázemí? Nevšední půvab? Pak máme pro vás ideální tip. Tohle všechno totiž najdete v chalupách Roubal a ještě mnohem víc! Díky tomu si můžete užít svou vysněnou dovolenou a opravdu se vším všudy a doopravdy na maximum.

Své dveře z masivního dřeva vám otevře třeba chalupa Ledárna vyvedená v příjemném modernizujícím stylu, který okouzlí veškeré milovníky historické krásy zasnoubené s moderními technologiemi.

Její půvabný štít se shlíží v horském jezírku jako v zrcadle a ze starého náspí se vám otevřou zcela jedinečné výhledy do okolní krajiny. Kulisy moderního luxusu pak poskytne komfortní sauna a jacuzzi vířivka, společně s TV, barem a plně vybavenou kuchyní. Můžete se vyspat za pecí či zatopit v krbové vložce a zažít tak jedinečnou romantiku dávných dob, která potěší všechny vaše smysly a zaručí vám zážitky, na které nezapomenete. Ubytujte se v originálních pokojích a vezměte s sebou svou rodinu nebo přátele a uvidíte, že i oni budou opravdu nadšení. Vždyť ta nejlepší dovolená je ta skutečně sdílená!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.