Nové designové záclony si můžete nechat ušít na míru!

Nové designové záclony si můžete nechat ušít na míru!

Záclony jsou nezbytnou součástí každého interiéru. Dokáží totiž do místnosti přidat nejen styl ale ochrání vás i před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Při výběru záclony je nejdůležitější její kvalita a samozřejmě design. Víme, kde je možné vybírat z mnoha zajímavých druhů…

 

TANATEX s.r.o. nabízí i designové skvosty

bohatou nabídkou designových a současně vysoce kvalitních záclon přichází česká společnost TANATEX s.r.o., která se specializuje na výrobu ložního prádla a textilních dekorací do domácnosti. Záclony z jejich nabídky překvapují rozmanitými vzory. TANATEX s.r.o. nabízí záclony v klasických délkách, ale nabízí i možnost, že vám záclonu ušijí na míru.

 

  1. záclonyzáclony

Vybíráme za vás

Společnost do svého sortimentu nedávno zařadila hned několik skvostných novinek. Je to například krémová záclona Mozart, kterou zdobí jemné vyšívané květy. Novinkou je i bílý voál, který je zajímavý tím, že je svisle protkaný zlatou nití, takže se hodí do každého moderního interiéru. Milovnice romantiky potom jistě ocení záclonu, kterou zdobí jemné květy ve starorůžové barvě. Květy mají 3D efekt. Nádherný je i bílý voál, který je svisle protkán stříbrnou nití, takže ho zdobí zajímavé černé ornamenty. Nabídka je ale samozřejmě mnohem bohatší.

 

záclona

 

Příjemné ceny potěší

Společnost TANATEX s.r.o. nabízí všechny záclony v prvotřídní kvalitě a za příjemné ceny, takže si rozhodně vybere každý. Pokud si nebudete vědět rady, s výběrem vám rádi pomohou. V nabídce společnosti najdete také krásné ložní povlečení, potahy na polštáře, polštářky pro děti, kapsáře, přehozy přes postel, ubrusy a mnoho dalšího.

 

Kompletní nabídku najdete na www.tanatex.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.