Ráj prádla nabízí rajské slevy

Ráj prádla nabízí rajské slevy

To by to snad ani nebyl Ráj prádla, aby si pro své zákazníky opět nepřichystal velice chytlavé slevy. Jaké prádlo si nyní můžete vychutnat s libovou cenovkou? Aktuálně to jsou podprsenky, pánské boxerky, luxusní čepice i další zboží i s 30% slevami. To je Ráj prádla, to je ráj velkého výběru špičkového zboží.

 

Sleva na všechny podprsenky 20%

boxerky„Všechny podprsenky dolů… a to hned o 20%,“ zní jasný povel ke slevové akci podzimu. Vy tak nyní máte jedinečnou možnost opatřit kvalitní podprsenku za naprosto bezkonkurenční cenu. Všechny značky od Agio až po Virginia, od push-up podprsenek až po gelové. Prostě všechny podprsenky! Která je tou Vaší favoritkou?

 

Sleva na pánské boxerky 15%

Aby ani pánové nepřišli zkrátka, je tu akce na pánské spodní prádlo – tedy trenýrky a boxerky. Pánové, máte možnost ušetřit na nákupu svých boxerek, ať už jsou Vaším favoritem boxerky Henderson, Diadora, Cornette anebo jiné. Ušetříte hned 15% z původní ceny.

 

To stále není ze slev vše

Možná to už zní jako ohraná písnička, ale u společnosti Ráj prádla naleznete vždy spoustu výrobků za výhodné ceny, spousta z nich navíc ještě ve slevě. Mimo výše zmíněné podprsenky a boxerky můžete v podzimní akční nabídce vybírat například mezi zlevněnými zimními čepicemi. Zde je sleva celých 30%! Více informací a kompletní nabídku zlevněných produktů naleznete na

 

www.rajpradla.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.