Prsteny s kamenem jsou nedílnou součástí zásnubních rituálů

Prsteny s kamenem jsou nedílnou součástí zásnubních rituálů

Chystáte se požádat svou milou o ruku? Vyjma výběru vhodného data, příležitosti i místa je záslužné se na tuto neopakovatelnou chvíli připravit i s prstýnkem. Prsteny s kamenem jsou ideálním šperkem, jímž takový životní krok s úspěchem korunujete. Mladé dívky i dámy pokaždé ocení výzvu ke společnému životnímu kroku, jež bude doplněná o hezký prstýnek. Tím si navždy budete připomínat závažnost momentu, který nastartoval vaši společnou pouť plnou lásky a objímání, překonávání překážek i narození a výchovy potomků.

 

Prsten s kamenem je dárkem, který potěší

Nejen zásnuby a svatba jsou životními milníky, které je třeba ztvrdit pěkným šperkem. Prsten s kamenem může být důkazem lásky a obdivu při jiných příležitostech. Narozeniny, svátek, úspěšné studium, sportovní či umělecké úspěchy, ale i významná jubilea – to vše jsou příležitosti, při nichž se obdarovaný potěší z dárku, jímž si navždy bude připomínat významnost dané situace. Klenoty jsou investicí, která není pouze o finanční stránce. Již odpradávna byly šperky z drahých kovů, zlata, stříbra, s kameny i bez, symbolem s mnohanásobně vyšším přesahem. Vzpomeňte na pokladnice plné prstenů, náramků, šperků, zlatých mincí, jež se nevyskytovaly pouze v pohádkových královstvích a námořních příbězích…

I dámy a slečny, které si nelibují v okázalosti, jsou ozdobeny jemnými šperky, řetízky s přívěsky i bez, náušnicemi, prstýnky nebo náramky. Představivosti se meze nekladou. Dívky si rády zdobí rozmanité části těla, a tak prsten s kamenem nebo jiný prstýnek nevidíme jen na rukách, v létě se jimi slečny zdobí i na nohách. Kotníky i zápěstí jsou dalším oblíbeným místem, jež je ozdobeno jemnými řetízky a náramky. Obdarujte svou milou propracovaným šperkem z ušlechtilého kovu, uvidíte, že budete mít úspěch!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.