Prodej plesových šatů je na spadnutí

Prodej plesových šatů je na spadnutí

V letošním roce jsem se stala hrdou maminkou maturantky. Má dcera Anežka bude mít příští rok v lednu svůj maturitní ples, na který se celá rodina nesmírně těší. Takováto velká událost si ovšem samozřejmě žádá i správnou přípravu, u které je třeba především nic nepodcenit. Avšak ač se to může zdát k nevíře, prodej plesových šatů je alespoň v našem městě takřka na spadnutí. Plné obchody s plesovými šaty, které mnohdy díky velkému prodeji nejsou příliš pěkně vypadající, jelikož zbývají vždy jen poslední kousky, které takříkajíc nikdo nechce a navíc, zbývají pouze buď extrémně malé či extrémně velké velikosti. Tudíž, nic pro mne. Vsadila jsem tak na jistotu a pořídila si velmi vkusné plesové šaty z internetu.

 

Dlouhé plesové šaty jsou klasikou, která neomrzí

Když jsem byla u výběru délky plesových šatů, chtěla jsem rezolutně vsadit na osvědčenou klasiku, kterou jsou dlouhé plesové šaty, které v tomto případě rozhodně nejsou nudné. Navíc tímto kouskem nelze nikoho urazit a navíc schovají třeba i to, co by člověk nechtěl příliš dávat ve svém věku na oděv ostatním. Má dcera mne ovšem stále „tlačila“ do kratšího modelu, který se mi rovněž velmi líbil, avšak jsem se na něj cítila takříkajíc příliš stará. To ovšem dcera vyvrátila a zvedla mi sebevědomí tím, že řekla, že se rozhodně nemám za co stydět a že na svůj věk vypadám velmi dobře. Tudíž jsem jí poslechla a koupila si krátké plesové šaty.

 

Krátké šaty na ples jsou dokonalé

Mé nové krátké šaty na ples, jsou takřka dokonalé. Neodkrývají zbytečně mnoho a i přesto působí velmi šmrncovně. Velmi tak musím poděkovat mé dceři, že mne do tohoto kratšího modelu „natáhla“. Je totiž naprosto famózní a už nyní se nemohu dočkat dne, kdy si je poprvé vezmu na její velký den na sebe. Věřím, že mne za tento vkusný model ostatní maminky hned neodsoudí. A i kdyby, je mi to v podstatě naprosto volné. Důležité je, jak se v šatech budu cítit především já sama, není tomu tak?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.