Pro zvětšení prsou se nově používají i odlehčené implantáty

Uvažujete o zvětšení prsou, ale obáváte se, že Vám těžké implantáty natáhnou kůži a zatíží záda? Žádný strach – ptejte se na německé silikonové implantáty B-Lite, které jsou o 30 % lehčí, a přitom stejně bezpečné jako jiné prestižní značky. Oceňují je zejména sportovkyně.

Pro zvětšení prsou se nově používají i odlehčené implantáty

Plastické operace prsou pomáhají ženám, které jsou nespokojené s velikostí a tvarem svých prsou z různých důvodů. Patří k nim nedostatečně vyvinuté poprsí, změna jeho tvaru a velikosti po těhotenství a kojení, s přibývajícími lety nebo po váhových výkyvech, a také rozdílná velikost prsů (asymetrie).

Díky tomu, že se estetická medicína neustále rozvíjí, získáte přirozeně vypadající prsa bez viditelných okrajů implantátu, ať už si na dobré klinice vyberete jakýkoliv typ silikonů. K tomu je dnes už běžná doživotní záruka na vadu materiálu. Moderní ergonomické implantáty obsahují také bezpečnostní čip, díky němuž je snadno identifikuje kterýkoliv lékař na světě. Bezpečí žen s prsními implantáty je nyní na prvním místě pro všechny zúčastněné.

 

Vyberte si skutečné profesionály

Zvětšení prsou podstoupí ročně zhruba 5 000 Češek. Důležité je vybrat si pro tento zákrok zkušeného operatéra. „Naši chirurgové jsou připraveni se Vám na konzultaci věnovat neomezenou dobu tak, abyste spolu vybrali typ implantátu, který zaručí výsledek splňující Vaše očekávání, přičemž respektuje dispozice ostatních částí Vašeho těla,“ uvádí Anna Brandejs, spoluzakladatelka pražské kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic.

Každý z chirurgů této kliniky provede ročně okolo 300 zvětšení prsou. Kromě neomezené konzultace čekají zájemkyně o zvětšení prsou v Brandeis Clinic i dokonale vybavené pokoje s postelemi nejvyšší třídy, sociálním zařízením a televizí. Veškerý sesterský personál má odpovídající vzdělání a osvědčení. Jedna sestřička poskytuje intenzivní péči nejvýše čtyřem pacientům.

„Také náš anesteziolog má zkušenosti ze zahraničí a těší se respektu mezi tuzemskými i zahraničními kolegy. Uspával například Václava Havla nebo členy královského dvora v Saudské Arábii,“ doplňuje Anna Brandejs.

 

Nová přirozeně vypadající prsa zvýšila sebevědomí i slečně Báře

Zvětšení prsou v Brandeis Clinic absolvovala i 21letá Barbora Š., studentka Vysoké školy hotelové. Jinak spokojená moderní dívka trpěla už od dětství komplexem malých prsou – až se ho i díky podpoře maminky rozhodla řešit. Právě od ní a její kamarádky získala doporučení do Brandeis Clinic.

Bára zvládla zhruba hodinovou operaci v celkové anestezii velice dobře. Ergonomické implantáty s kapkovitým tvarem se perfektně přizpůsobí jejímu tělu a kopírují přirozený pohyb ňader. Na rozdíl od starších typů u nich také nehrozí pocit tvrdosti či rotace.

Po několika týdnech od zákroku se Bára cítí nadmíru spokojená. „I mé okolí si všimlo změny. Přítel reagoval pozitivně, líbí se mu to. Ten pocit sebevědomí po zákroku je nenahraditelný,“ dělí se Bára o své dojmy ze zvětšení prsou v Brandeis Clinic. Také Vy se tu můžete objednat na konzultaci, nebo získat další informace na čísle +420 606 777 897, případně využijte e-mail info@brandeisclinic.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.