Přístřešek pro auto – marketingový trik nebo je lepší jak garáž?

V poslední době se mezi motoristy hodně mluví o novém a levném způsobu parkování v kryté zóně za mnohem nižší finanční investici. Opravdu začínají být garáže velkým přežitkem? Dokáže přístřešek na auto zastat veškeré důležité vlastnosti potřebné k optimální ochraně vozu po celý rok?

Přístřešek pro auto – marketingový trik nebo je lepší jak garáž?

Na první pohled obyčejný přístřešek rozhodně nepůsobí přesvědčivě. Vždyť je ze všech stran otevřený a vleklým mrazům nic nebrání se dostat až k vozu, ovšem v tom spočívá hlavní výhoda. Motorové vozidlo není obětí skokového teplotního rozdílu. Po několikahodinové jízdě v mínusových hodnotách není nejlepším řešením svůj vůz zaparkovat do teplejší garáže, kde se může držet vlhkost. V takovém případě se předčasnému rezivění nevyhnete.

 

Hlavní výhody přístřešku na auto

Přístřešek na auto přináší daleko více výhod než by se na první pohled mohlo zdát. Někdy se toto specifické parkovací místo označuje jako carport. Při porovnání se zděnou garáží j takřka zadarmo a to je hlavní důvod, proč lidé dávají přednost tomuto řešení a zděnou garáž si raději odpustí.

Pokud se zaměříme na ty nejlevnější, tak se dostaneme do oblasti, kde se nachází hliníkové přístřešky na auto. Jsou bezúdržbové, mají dlouhou životnost a navíc se jejich cena dostává i pod hranici třiceti tisíců korun.

 

Rychlé, levné a elegantní

Ve zkratce by se přístřešek na auto dal označit přesně těmito třemi slovy a nikdo by nemohl říci, že to není pravda. Jejich výstavba nezabere příliš času a vše si dokážete zhotovit zcela sami bez jakékoliv pomoci. Není třeba stavebního povolení a v těch nejsnadnějších alternativách už do několika hodin parkujete. Přístřešky na auto jsou dokonalým odrazem požadavků moderní společnosti, kde se čas hledá jen velmi těžko, proto vždy zvítězí ty nejrychlejší a nejlevnější věci, kde se samozřejmě setkáme s odpovídající kvalitou.

Přesně takové jsou i přístřešky na auto od společnosti Hobbytec.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.