Praktické a funkční stínění interiéru, které lahodí oku!

Klasickým závěsům a záclonám již dávno odzvonilo. Obtížná manipulovatelnost, usazování prachu, nemodernost – to je jen několik důležitých bodů, po něž stále častěji končí na dně šatních skříní nebo se proměňují v zajímavé pláště a sukně na karneval.

Praktické a funkční stínění interiéru, které lahodí oku!

Pozvěte do své domácnosti moderní pomocníky

Moderní žaluzie lákají uživatele především svou praktičností. Jeden pohyb stačí k jejich stažení i vytažení a navíc umí regulovat intenzitu zastínění podle aktuálních potřeb. Milovníci moderních interiérů jásají, ale fanoušci estetiky jsou už nadšení o něco méně. A právě pro ně jsou tu rolety, které se již zbavily svých dětských nešvarů a stávají se plnohodnotnou alternativou pro všechny místnosti.

 

Zamilujte si rolety se vším všudy!

Dobrou zprávou je, že vůbec nezáleží na tom, jak velké či dispozičně umístěné okno máte! Vaše nové rolety lze totiž ukotvit na okno, do okna nebo třeba na strop. Stačí si vybrat.

Klasické látkové rolety propustí do interiéru dostatek světla, ale slunečnímu úpalu dají jasnou stopku. Navíc ho dokáží přefiltrovat do libovolného barevného spektra. V ložnici tak jistě uvítáte namodralé přítmí, zatímco obývacímu pokoji bude lépe slušet svěží zelená nebo červená. A sehnat můžete i rolety vzorované nebo třeba bambusové!

 

Rolety inspirované žaluziemi!

Rádi byste zachovali všechny výhody regulace zastínění a zároveň vás láká přívětivý vzhled rolet? Pak vyzkoušejte látkové rolety den a noc, na nichž se střídají zatemňovací pruhy s těmi transparentními, takže si můžete vždy zvolit, kolik světla do svého bydlení vpustíte. Samozřejmostí je i i instalace motorku s časovačem nebo senzorem, který se o ideální zastínění postará i v době, kdy budete mimo domov. Už nikdy se tak nevrátíte do rozpáleného nebo naopak příliš vychladlého bytu! A to rozhodě nezní špatně, co říkáte?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.