Povlaky na polštáře – hřejivé drobnosti, které si zamilujete

Nápaditý interiér toho nevyžaduje příliš. Stačí několik efektních dekorací a celá místnost dostane náhle docela jiný vzhled. Pokud nechcete své bydlení přeplňovat množstvím překážejících předmětů, vsaďte raději na praktické a komfortní doplňky, které vám pomohou užít si chvíle strávené odpočinkem skutečně naplno – třeba kreativní povlaky na polštáře s velmi příjemnou povrchovou úpravou.

Povlaky na polštáře – hřejivé drobnosti, které si zamilujete

Objevte něžný dotek luxusu v podání 100% bavlněného saténu s nápaditými vzory a obrazy. Hustá a pevná struktura bavlny spolu s použitím reaktivních barev, jež se do vlákna vpíjejí, místo aby ho pouze obalovaly, jsou ideálním základem pro tisk těch nejkrásnějších obrázků, které vypadají jako živé.

Věděli jste, že: reaktivní barvy látku dále zušlechťují, probarví skrz a dlouho si zachovávají svou zářivost a svěžest? Díky nim je povrch dekorační textilie měkký a jemný a navíc není náchylný k poškození otěrem.

Usedněte na svou pohovku obklopeni něžnou krásou zimní přírody, udělejte si pohodlí ve svém oblíbeném křesle na polštářku s tváří lišky, která vypadá jako živá nebo vpusťte trochu svěžího větru do své ložnice s kolekcí na motivy orchidejí, díky níž se rázem ocitnete uprostřed tajemné krásy tropické džungle.

Náš tip: Vyberte si z nádherných dětských motivů nebo hned ze dvou velikostí elegantních modelů 40×40 nebo 50×50, které lze vhodně zkombinovat třeba s kolekcí stejně nebo podobně laděných originálních bavlněných dek.

Jako na návštěvě v umělecké galerii

Luxusní bavlněný satén s vysokou gramáží se u vás bude vyjímat báječně po celý rok. Užijte si jeho měkkost a bavlněnou jemnost beze strachu z poškození nebo pracné údržby. Všechny kvalitní povlaky na polštáře lze prát v pračce na 40°C a žehlit po rubu (vyjma krepových materiálů). Vychutnejte si chvíle blažené relaxace na svém oblíbeném polštářku s motivem tropické džungle, a poté ho jednoduše opřete znovu o opěradlo nebo naaranžujte na křeslo.

Nechte se zlákat množstvím motivů a velkou dávkou inspirace, kterou přinášejí dekorační povlaky na polštáře a pro ještě lepší a harmoničtější dojem vsaďte i na stejně barevně nebo desénově sladěné závěsy. Vpusťte do svého domova barvy a hřejivé potěšení v podobě textilních doplňků a dekorací. Vždyť pro navození té správné nálady někdy stačí opravdu málo.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.