Postavte si svůj vlastní přístřešek pro auto

Kdo se může pochlubit vlastní garáží má velkou výhodu, ti další se musí pokusit o vytvoření vhodného zázemí. Klasická zděná garáž představuje rozsáhlou stavební operaci, za kterou stojí nemalé finanční náklady a časově náročné zhotovení.

Postavte si svůj vlastní přístřešek pro auto

Jakým způsobem tedy vytvořit ideální a bezpečný prostor pro vozidlo, aby po celý rok nestrádalo? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá, postavte si přístřešek pro auto. V tomto článku se podíváme na podrobnější informace o tipu tohoto stání.

 

Přístřešek pro auto si naplánujte

Přístřešek pro auto nejčastěji volí zájemci s nedostatečným kapitálem, prostorem nebo časovou tísní . Stačí si zvolit materiál, rozměry a přesné umístění. Jakmile zpracujete veškeré podklady k zahájení operace, objednáte si přístřešek od renomované společnosti, jakou je například Hobbytec a bude vám zaslán jednoduchý stavebnicový systém. Nemusíte se obávat nutnosti stavebního povolení, skutečnost o zahájení výstavby oznamte na příslušném stavebním úřadu.

Následně stačí objednávku rozbalit a jednotlivé stavebnicové díly dát dle snadného návodu dohromady. V případě, že máte opravdu malé auto, raději si přístřešek udělejte o něco větší pro případ budoucí obměny vozového parku.

 

Jaké má přístřešek pro auto výhody

Při porovnání s klasickou zděnou garáží má přístřešek na auto několik výhod. Ta nejdůležitější se ukrývá v mnohem nižší pořizovací ceně a rozmanitější tvarové přizpůsobivosti. Vozidlo pod přístřeškem rychleji osychá, takže je chráněno před korozivními účinky vody lépe než je tomu v garáži. Ženy pak ocení snadnější parkování a vyjíždění.

Určitě znáte typické dámské obavy, že vozidlo při zajíždění do garáže odřou o stěny nebo dveře a raději volají svého partnera, aby přišel zaparkovat. Přístřešek na auto nemá dveře, takže není nutné řešit drahé zavírání nebo výstup z automobilu po vyjetí. Nastartujete, sešlápnete plyn a odjíždíte.

 

Jaký materiál zvolit

Přístřešek pro auto se zhotovuje ze dřeva, které působí nadčasově a zachovává si své vlastnosti po dlouhou dobu. Skvěle se hodí ke dřevostavbám i rekreační chatu. Je zde nutné počítat s pravidelnou údržbou v podobě lakování a natírání.

Hliníkové přístřešky na auto se lépe montují a jsou k moderním stavbám rozhodně vhodnější. Mimo jiné jsou i levnější. Hliníkové přístřešky představují nejdostupnější formu ochrany auta před deštěm, sluncem či sněhem a námrazou. Pokud si chcete postavit svůj vlastní přístřešek svépomocí nebo využít služeb společnosti, obraťte se pro více informací přímo na kvalifikovaný tým Hobbytec.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.