Pořiďte si luxusní kožešinový límec

Pořiďte si luxusní kožešinový límec

Hledáte luxusní a neobyčejný kousek do vašeho šatníku? Pak se zaměřte na nabídku kožešinových límců, které z vás rázem udělají královnu módy. Kožešinový límec využijete zejména při významných událostech a na plesech. Pokud jste nadšencem do kožešin, tak to bude správná volba. Výrobou kožešinových límců na českém trhu vyniká rodinná firma Špongr. A proč zvolit právě tuto firmu?

 

Široký sortiment

Kožešinové límce Špongr se řadí mezi luxusní kožešinové doplňky, které vytvoří z vašeho kabátu jedinečný a honosný kousek vašeho šatníku. Vybrat si můžete límec z pravé kožešiny lišky či límec z kožešiny tibetské ovce. Kolem krku si však můžete obtočit i kožešinové šály nebo kožešinový lem na kapuci z mývalovce. Tyto unikátní výrobky nikde jinde nenajdete. Výhodou je i výroba na míru dle vašich představ a přání.

 

Prvotřídní kvalita

Každý kožešinový límec od firmy Špongr je vyráběn ručně přímo v České republice a jedná se tak o originální kus. Značka Špongr si za dobu své působnosti vydobyla přední místo na trhu a je tak značkou prvotřídní a prověřené kvality kožešinových výrobků. Tato firma spolupracuje s drobnými českými výrobci a dodavateli a vždy dbá na kvalitu svých výrobků.

 

Zákaznický servis

Nakonec je třeba vyzdvihnout, že pro firmu Špongr je zákazník vždy na prvním místě. Proto nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty za výhodné ceny a z popisu jednotlivých výrobků se dozvíte velké množství informací. Firma svým zákazníkům navíc ráda poradí i vše vysvětlí, proto se neváhejte na ně s důvěrou obrátit. Kožené zboží a kožešinové doplňky najdete v kamenné prodejně v Přešticích a na pobočce v Plzni. Nebo můžete objednávat z klidu domova na e-shopech: www.spongr.cz a www.kuze-deluxe.com.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.