Pomocník, který hlídá vašeho pejska

Máte domácího mazlíčka rádi tak, že byste pro něj udělali první poslední. On se ale může čas od času odvděčit tím, že si chce do světe vyrazit na vlastní tlapku. Zvlášť, jestliže má tlapky toulavé.

Pomocník, který hlídá vašeho pejska

Jistě, můžete se spolehnout na čip, který má každý pes mít povinně, díky trekovacímu Bluetooth zařízení BEENODE můžete o pohybu svého domácího miláčka vědět okamžitě. Jakmile nahlásíte do aplikace Beenode jeho ztrátu, jakýkoliv člen komunity Beenode, který se ocitne v jeho blízkosti, bude o tom vědět a vy dostanete anonymní notifikaci o posledním místě pohybu vašeho psa. Můžete pro něj tedy vyrazit tím správným směrem. Pejskaři díky BEENODE dostávají do ruky další nástroj, díky kterému budou mít svého psího miláčka důkladněji pod kontrolou. Pokud chcete také pomáhat, staňte se členem komunity Beenode, stáhněte si zdarma příslušnou aplikaci na www.beenode.cz a mějte oči otevřené. Nikdy nevíte, kdy se potkáte se zatoulaným pejskem, nebo ztracenou věcí, kvůli jejíž ztrátě je její majitel nešťastný.

Dalšími argumenty pro jeho pořízení jsou: Nízká pořizovací cena, malé rozměry, velká výdrž baterie díky technologii Bluetooth Low Energy, funkčnost v otevřeném prostoru i v krytých prostorech a právě propojení s GPS komunitou.

Více informací hledejte na www.beenode.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.