Pletete? Můžete vstoupit do ráje!

Pletete? Můžete vstoupit do ráje!

Pletení je krásný koníček, který se vrací do módy. Navíc léto končí, přijde podzim, takže je znovu potřeba oprášit jehlice a začít tvořit. Šály, rukavice, ponožky, teplé svetříky – to vše se bude v sychraných dnech podzimu a zimy jistě hodit. Pro všechny nadšené „pletařky“ byl vytvořen Ráj, se kterým vás rádi seznámíme!

 

vlnaModerní pletařky mají jedinou možnost

Pokud pletete, potom i vám jistě záleží na tom, z čeho. Pravda je, že kvalita pletacích přízí nemusí být v některých obchodech zrovna chvályhodná. A plést ze starých věcí? Že byste se na složitou práci s rozplétáním nevykašlala. Již jednou použitá vlna už rozhodně není to pravé. Její barva určitě není nic moc a o kvalitě ani nemluvě. Pokud chcete kvalitu a tak si zaručit, že vaše výtvory potěší na oko i na omak, máte jedinou možnost – navštívit specializovaný internetový obchod Ráj vlny. Stvořen byl i pro vás…

 

Největší výběr si jistě užijete

Obchod funguje na adrese www.rajvlny.cz a byl stvořen pro všechny, kdo chtějí koupit vždy kvalitní pletací přízi. Obchod překvapuje úžasnou nabídkou. Nabízí pletací příze různých druhů. Tenké i tlustší, takže si rozhodně vybere. Ke každému klubíčku je navíc přiřazena tabulka s doporučenou spotřebou, takže nic nemusíte složitě počítat. Ihned také vidíte, pro jakou velikost jehlic je příze vhodná. V nabídce jsou pletací příze směsové, z vlny, přírodní, s příměsí, žinilkové, zimní, letní, speciální zdobné pletací příze s kovovými vlákny či s vlasem. V nabídce najdete i takové speciality jako je luxusní příze Alpaka, mohér či Buklé. Maminky i babičky jistě potěší i nádherné a super jemné pletací příze pro dětské úplety.

 

Výběr záleží jen na vás – jistotu budete mít vždy jedinou, příze vás nezklame!

 

TIP pro začínající – na stránkách je k dispozici i kompletní tabulka velikostí
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.