Permanentní make-up dokáže podtrhnout vaše přednosti

Která z žen by neznala brzké vstávání tak, aby se stihla nalíčit a udělat ze sebe krásnou ještě dřív, než jde do práce. Pokud vás nebaví ranní vstávání a na líčení nemáte čas, tak je pro vás permanentní make-up to pravé!

Permanentní make-up dokáže podtrhnout vaše přednosti

Co je to permanentní make-up Jinými slovy se permanentní make-up dá říct také jako tetováž obličeje. Jeho úkolem je zdokonalit váš vzhled a opticky vylepšit to, co je na vašem obličeji dle vás potřeba. Permanentní make-up vydrží zhruba tři až pět let, postupně bledne a po této době je potřeba jeho přetetování. Hodně také záleží na tom, kolik je vám let, jak moc se potíte a jakými změnami v daném období vaše pokožka prochází.

 

Jak se make-up dělá

Kosmetické tetování se provádí speciálním elektrickým přístrojem. Tento přístroj má v sobě speciálně upravenou jehlu, která má určitý počet ostrých hrotů a ty kmitají, nabalují na sebe pigment a vpravují ho do kůže. Dá se říci, že stejným principem funguje tetování.

 

Co si můžete nechat upravit

Mezi nejvyhledávanější kosmetické služby patří rozhodně úprava obočí. To si můžete nechat vylepšit, doplnit, aby působilo hustším nebo také tmavším dojmem. Permanentním make-upem se dají zvětšit rty a také upravit jejích tvar. Můžete si nechat opticky vylepšit povadlé koutky očí nebo si nechat natetovat oční linky.

 

Pro koho se hodí

Permanentní make-up se hodí například pro ženy, které jsou aktivní a často se věnují sportu. Pro ně je líčení a neustálé odličování zdlouhavou a zbytečnou nepříjemností. Díky permanentímu make-upu se nemusí omezovat a i při sportu vypadají skvěle. Tento druh kosmetické úpravy ocení také ženy, které nosí brýle a neví, jak se správně líčit tak, aby bylo vidět, že jsou upravené. Permanentní make-up se hodí i pro ženy s vráskami nebo nedokonalostmi pleti, jako je například asymetrie očí, obočí, povadlé koutky nebo drobné jizvičky. Všechny tyto neduhy se dají vyřešit.

 

Co je dobré vědět

· Pokud trpíte alergiemi na kosmetická líčidla, tak je pro vás permanentní make-up skvělou volbou.

· Nechte si poradit od profesionálů a nezapomeňte, že i s tímto druhem kosmetické úpravy může být váš obličej přirozený – make-up by neměl působit lacině.

· Zapomeňte na oholení obočí a vytetování si jen pouhé čárky. V profesionálním kosmetickém salonu vám vytvoří dokonalé a přirozeně vypadající obočí, kdy se tetují jednotlivé chloupky a obočí je tak téměř k nerozeznání od skutečného.

· Permanentní make-up není příliš vhodný pro těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se ani lidem s cukrovkou. Pokud máte jakoukoliv pochybnost, vždy se poraďte s odborníky v salonu nebo se svým lékařem.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.