Pečení bez tuku a připalování? Vyzkoušejte teflonovou fólii!

Hledáte jednoduchou vychytávku, která by snížila kalorie u pečených pokrmů, či těch, které obvykle připravujete na pánvi ve vysoké vrstvě tuku, skutečně na minimum? My jednu takovou objevili u české firmy Blex, která dodává na náš trh výrobky do kuchyně už od roku 1919.

Pečení bez tuku a připalování? Vyzkoušejte teflonovou fólii!

Jmenuje se teflonová pečící fólie a umí toho opravdu hodně. Teflon® je legendou mezi nepřilnavými povrchy. Neznehodnocuje chuť ani vůni jídla, navíc se velmi snadno udržuje. Teflonovou fólii tak stačí jednoduše položit na plech a pustit se do pečení. Sušenky, masové rolády, pečená zelenina – nic z toho už nebude k přípravě nikdy potřebovat tuk na podlití. Až bude upečeno, fólii jednoduše nadzvednete a chutné pokrmy vám sklouznou přímo na talíř.

 

Klasickou českou kuchyni připravíte zdravě

Díky této vychytávce si navíc můžete troufnout i na součásti nedělního oběda, které se až dosud musely koupat ve vysoké vrstvě oleje na pánvi nebo ve fritovacím hrnci. Připravíte tak rychle a chutně třeba koblihy, obalovaný sýr, řízky nebo karbanátky. Už se nemusíte obávat žlučníkových záchvatů, bolestí břicha nebo přibírání na váze. Českou kuchyni si díky správné přípravě můžete dopřát chutně a bez výčitek.

 

Pomocník, kterého si zamilujete

Investice do tohoto pomocníka se vám opravdu vyplatí. Překvapí vás příznivá cena, možnost úpravy tvaru zastřihnutím (třeba do kulatých forem na koláče) a dokonale omyvatelný povrch, který můžete bez obav umístit i do myčky. Plech po jeho použití navíc zůstává čistý, takže se obejdete bez namáčení a drhnutí. Teflonová fólie samozřejmě odpovídá všem zdravotním normám a při standardním používání vám při dobré péči vydrží bez potíží několik let.

Tohohle šikovného pomocníka můžete zakoupit u všech dobrých prodejců kuchyňského zboží nebo přímo v e-shopu Blex.cz za tu nejlepší cenu spolu s dalším vybavením do kuchyně. Předzásobte se už na Velikonoce veselými vykrajovátky, vyberte si šikovné struhadlo nebo praktickou pocínovanou formu v mnoha tvarech, která se v kuchyni zaručeně neztratí!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.