Párty stan, kvalitní gril a pohodlné lehátko – zahradní slavnost může začít!

Prázdninové dny jsou jako stvořené pro koupání v bazénu, lenošení na lehátku, opalování a dětské dovádění v parku či sadu. Teplejší období roku vybízí k pobytu na čerstvém vzduchu. Lidé se však nechtějí jen potit při sekání trávy. Prahnou po prima oslavách, kde je zábava v plném proudu, nechybí vychlazené pivo, limonáda a grilované masíčko.

Párty stan, kvalitní gril a pohodlné lehátko – zahradní slavnost může začít!

Co vám přijde vhod?

Pokud máte v plánu rodinnou oslavu anebo posezení s přáteli, neobejdete se bez párty stanu. Usadíte v něm své hosty a nabídnete jim také příjemný stínek. Nůžkový zahradní párty stan vás ukryje před zvědavými pohledy sousedů. Ochrání před žhavým sluncem, letní dešťovou přeháňkou i větrem. Před koupí se zaměřte na jeho velikost. Pod většími modely můžete grilovat a posedět s přáteli. Pro velkolepou oslavu se hodí párty stany o rozměrech 6×12 metrů. Menší kousky 3×3 metry padnou do oka rodinám s malými dětmi. Dále zbystřete u konstrukce, může být klasická anebo nůžková. Klasická konstrukce je sice levnější, ale nůžková má delší životnost. Lidé vybírají očima, proto hraje první housle také design. Pakliže se chystáte koupit zahradní stan, raději nešetřete, kvalita se vyplácí.

 

Komfortní lehátka a praktický gril

K bazénu bez pochyby patří komfortní zahradní lehátka. Právě na nich se opalujeme a odpočíváme. Děti se na nich sluní, když vyjdou ven z bazénu. Zahradní lehátka mohou mít mnoho podob. Nároční zákazníci preferují dřevěné a ratanové modely. Jejich koupě se vyplatí, protože mají dlouhou životnost a dech beroucí design. Jen pořizovací cena je vyšší. Kvalitní zahradní grily patří k letní pohodě jako ryba k vodě. Ať už si chcete pořídit modely na dřevěné uhlí či na plyn, neohlížejte se pouze na cenu.

Už se také nemůžete dočkat hřejivých paprsků slunce? Připravte se na léto a pořiďte si zahradní párty stan, zahradní nábytek a pořádný gril.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.