JAÏPUR BRACELET AND JAÏPUR HOMME Limited Editions for Spring 2013

JAÏPUR BRACELET AND JAÏPUR HOMME Limited Editions for Spring 2013

JAÏPUR BRACELET, LIMITED EDITION

parfémStíny růžově hrají proti žlutým arabeskám pašmíny… Dokonce i krabička evokuje volání vzdálených míst.  Oranžově tónovaná růžová osvětluje skleněný flakon a zároveň připomíná jiskru rubínů, turmalín a  korund. Kabošon září intenzivní růžovou, jež je stejně magnetická jako stěny města Jaipur. Jsou to právě ty stěny, které byly na konci 19. století přemalovány Maharádžou Ram Singem II, aby přivítaly prince z Walesu.

Tato limitovaná verze parfému Jaïpur Bracelet interpretuje její bohatost v radostné a pestré vůni a stává se tak jednosměrnou cestou do třpytivé Indie. Jemně dřevité a ovocité aroma vypouští na povrch explozi červeného rybízu zjemněnou o svěžest malin. Nóta hyacintu je krystalický jako vždy, ale duo růže a lichi přidává dotek exotiky. Základ ožviuje půdrový závěr kosatce a smyslnost kašmírového dřeva. Smyslná a rafinovaná vůně.

 

JAÏPUR HOMME, LIMITED EDITION 

parfémKrabička je zabalena do zelené barvy moře se vzorem arabesek. Tyto vzory připomínají odstíny rostlin a květin, které se v průběhu jara probouzejí k životu.  Původní flakon byl vytvořen už v roce 1998 a je založený na tvaru úžasné zahrady Maharadži Jai Singha II. Dokonala harmonie flakonu v modré barvě a s tyrkysovým kabošonem si zachovala čisté linie s klenutým tvarem..  

Vůně je pak čistý zážitek pro všechny smysly. Transformace původní kořeněné a orientální vůně do pikantní, vodní, dřevité vůně čisté elegance.  Hlava se otevírá šuměním citrusů, které elektrizují vedle ovocné svěžesti vodního melounu. Věrný původní vůni, srdce poskytuje teplo a pikantnost muškátového oříšku a jemnost skořice. Závěrečný podpis je dotvořen vanilkou a jantarem. Zanechává tak celkový dojem klidné síly a autentického stylu města Jaïpur.

 

Více na www.aprodelta.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.