Pánové, seznamte se s Mrtvým mořem

Pánové, seznamte se s Mrtvým mořem

Mužská pokožka je na rozdíl od ženské mastnější produkci kožního mazu totiž ovlivňuje hladina testosteronu. Vrásky se pánům netvoří tak rychle také proto, že ztrácí kolagen mnohem pomaleji. Muži mají na povrchu kůže nižší pH – minerály z Mrtvého moře celkově zlepšují pleťový hydratační faktor (pH) a udržují optimální množství vlhkosti v pokožce. Mužská pleť potřebuje čistit, zklidnit a hydratovat.

 

Pravidelné čištění a peeling 

Zvýšená produkce kožního mazu u mužů způsobuje, že je pokožka náchylnější k akné a ucpaným pórům a pravidelné čištění by se mělo stát každodenním rituálem. Pěnivé pleťové mýdlo NevO Dead Sea SPA je  čistící pěna, která dokonale odstraní z pokožky všechny nečistoty a výrazně redukuje mastnotu. Po stisknutí pumpičky se vytvoří lehounká pěna, která zachytí všechny nečistoty na povrchu kůže a odstraní se jednoduše vlažnou vodou.

 

Udělejte si peeling – zabraňuje zarůstání vousů odstraní odumřelé kožní buňky a černé tečky, vyhladí a viditelně rozjasní pokožku. Pro peeling obličeje si muži, kteří mají na rozdíl od žen hrubší kůži, mohou dovolit používat Peelingový sprchový gel NevO Dead Sea SPA, který obsahuje drobné a jemné krystaly soli z Mrtvého moře. Praktické balení dovoluje vzít si tento fantastický čistící peeling například na cesty nebo do posilovny. Je určený pro každodenní používání na celé tělo. Peeling obličeje se provádí pouze jednou týdně.

 

nevonevonevo

 

Pro důkladnější odstranění zhrublé kůže na těle vyzkoušejte Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře NevO Dead Sea SPA, který kombinuje hrubší krystaly a několik druhů olejů – u pánů je oblíbený zejména  citrónovým aroma olejem (Eternal Youth). Peeling, neboli scrub, lze používat jednou až dvakrát týdně na suché lokty, ruce, nohy, kolena i na masáž a uvolnění napjatých svalů zad a krční páteře. Tento luxusní tělový peeling ocení i přítelkyně nebo manželka na stehna, zadeček i dekolt. Po aplikaci a opláchnutí vlažnou vodou již není potřeba používat krém. Pokožka zůstane hladká, měkká, pružná a perfektně hydratovaná.

 

nevonevo

 

Mužům vrásky sluší, ale nemusí jich být zbytečně moc

Holení tváře často i každý den dráždí pokožku a poškozuje přirozený hydrolipický film, který zajišťuje   hydrataci kůže. Mužská pleť je proto citlivější na agresivní vlivy z vnějšího prostředí. Balzám po holení NevO Dead Sea SPA má gelovou konzistenci a velmi dobře se vstřebává do spodních vrstev pokožky. Kromě minerálů z Mrtvého moře obsahuje luxusní kombinaci medu a heřmánku na zklidnění podráždění a okurkový extrakt, který příjemně zchladí a osvěží.

 

Muži často pracují dlouho do noci, dívají se do monitoru počítače či řídí auto, a proto se jim více tvoří drobné vrásky okolo očí. Pokožka je v této oblasti přibližně o čtvrtinu tenčí než na zbytku obličeje a je mimořádně náchylná na poškození způsobené vnějšími vlivy. Minerální oční sérum NevO Dead Sea SPA má gelovou konzistenci a obsahuje koncentrovanou směs minerálů z Mrtvého moře, vitamíny A, C, D, E a přírodní proteiny, které podporují obnovu kožních buněk. Sérum se používá večer nebo ráno na osvěžení očního okolí, na unavené a oteklé oči. Účinek séra zvýšíte přiložením chladivé gelové masky, kterou můžete mít stále připravenou v lednici.

 

nevonevonevo

 

www.nevo-spa.com

 

 

 

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.