Pacient na prvním místě

Pacient na prvním místě

Neustále odkládáte zubní ošetření z důvodu strachu, nebo nedostatku času a financí? Pokud jste z Prahy, nebo z blízkého kolí, můžete navštívit speciální stomatologickou kliniku Praha, zabývající se zubní hygienou Praha, zubními implantáty Praha, záchovnou stomatologií Praha a dětskou stomatologií. Naše pracoviště jsou vybaveny těmi nejmodernějšími přístroji, jež umožňují kvalitní a bezbolestné ošetření vašeho chrupu. Mezi tyto přístroje patří například digitální rentgenové přístroje, které výrazně redukují radiační dávku, anebo například intraorální kamera, umožňující vidět i méně dostupná místa v ústní dutině. Zubní ordinace Praha se nachází v samém centru Prahy, v Železné ulici, jen pár metrů od Staroměstského náměstí.

 

Profesionální přístup a kvalitní péče

Stomatologie Praha se zabývá komplexní stomatologickou péčí, zaměřující se především na estetickou stomatologii. Naši lékaři se snaží komunikovat se svými pacienty, zasvětit je do problému a objasnit jim následný postup, což v konečné fázi umožní srovnání výsledků s původním stavem. Na přání pacienta mohou být vyhotoveny detaily  protetických prací, jako jsou korunky, fasety a můstky v zubní laboratoři, nacházející se jen pár metrů od zubní ordinace Praha. V celém areálu zubní kliniky Praha je pohodlné a dostupné parkování. Naše pracovní doba, která je od 7 -21 hodin určitě potěší i více zaměstnané klienty. O víkendu je ordinační doba dle dohody s ošetřujícím lékařem.

 

Zdravé zuby po celý život

To, jak se budete o svůj chrup starat, se vám v budoucnu určitě vrátí v podobě krásného a zářivého úsměvu. Zubní ordinace Praha udělá maximum proto, abyste se mohli pyšnit zdravými zuby po celý svůj život. To, co jste vy schopni udělat sami doma, jako je například důkladné čištění nejen zubů, ale i mezizubních prostor a zdravá a vyvážená strava, odborníci na stomatologické klinice Praha doplní o komplexní zdravotnickou péči. Nechejte se námi hýčkat a dopřejte si zubní ošetření naprosto bez bolesti. V případě, že nemůžete zákrok okamžitě zaplatit, nabízíme vám úhradu v podobě splátek. Stomatologie Praha myslí především na zdraví a spokojenost svých pacientů.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.