Moderní přístřešky pro auta mají střechu z polykarbonátu – víme proč

Při hledání vhodného parkovacího místa si nelze nevšimnout současně nejžádanějšího konstrukčního řešení, pod kterým se ukrývá přístřešek pro auto. Své výhody a nadřazenost nám dokazuje již několik let. Dnes se jedná o již prověřený způsob ochrany vozidla i před extrémními klimatickými podmínkami. Při tom jedinou ochranu tvoří střecha, proto nás zajímá, z čeho je vyhotovená a jaké výhody tento materiál svým majitelům přináší.

Moderní přístřešky pro auta mají střechu z polykarbonátu – víme proč

Polykarbonátová střecha přístřešku pro auta

Přístřešek pro auto s polykarbonátovou střechou je skvělou kombinací moderního vzhledu vytvářející dokonalý prostor pro jakýkoliv typ auta, karavanu nebo většího počtu vozů. Nízká cena, bezúdržbovost a rychlá výstavba patří k největším výhodám této konstrukce, ale stále jsme opomněli na nejdůležitější sekci – střechu

Moderní přístřešky pro auto se bez polykarbonátové střechy prostě neobejdou. Vysoká rázová houževnatost se řadí mezi silné důvody, proč se lidé pro polykarbonát rozhodují. Mimo jiné je tento materiál odolný vůči vysokým teplotám a nepropouští ultrafialové záření. Nepropouští ani vodu a dokáže odolat i silným nárazům krup nebo případnému požárů díky svým samozhášivým vlastnostem.

 

Nerozbitná střecha moderního přístřešku pro auto

Moderní přístřešek pro auto za současné přítomnosti polykarbonátového zastřešení poskytuje vozidlu celoroční ochranu díky své navýšené odolnosti vůči rozbití. Vyznačuje se nízkou hmotností a dokáže odolat 30x silnějším nárazům než plexisklo. Materiál se velice dobře omývá a udržuje v perfektní čistotě, na oplátku vám dokáže do daného prostoru vpustit velké množství zdravého světla a ani po několika letech na deskách nepoznáte sebemenší náznak opotřebení vlivem klimatických podmínek.

V případě vašeho zájmu o další informace v rámci přístřešků pro auto navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec na adrese www.hobbytec.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.