Novinky v oblasti péče o vlasy

Vlasy jsou velmi citlivé, bez řádné péče se bude jejich kvalita rapidně snižovat. Není-li vám vzhled vlasů lhostejný, podívejte se na novinky, které zvyšují efektivitu péče o vlasy.

Novinky v oblasti péče o vlasy

 

  1. Difusér – silikonový PINK

Jedná se o výkonný difusér, který je možné instalovat na všechny druhy vysoušečů na vlasy. K dostání je v růžové a černé barvě. Proč ho mít? Difuzér je skvělým pomocníkem při vysoušení kudrnatých vlasů, protože je k nim šetrný a kudrliny neodděluje.

  1. Strojek na vlasy MOSER Chrom Style Pro + ChroMini

Nosíte extra krátký účes? Dokonale bude vypadat jen když použijete špičkový strojek. Strojek na vlasy MOSER Chrom Style Pro potěší nejen výkonem, ale exkluzivním hadím designem. Má silný motor, přesto je velmi tichý. Má také ukazatel pro stav nabití a kontrolku pro potřebu olejování hlavice. Je lehký, snadno se s ním manipuluje.

18953ZDM[1]

 

  1. Žehlička na vlasy Mach Mini Proline Ultron

Mezi novinky na trhu patří žehlička na vlasy Mach Mini Proline Ultron v černé barvě. Je dlouhá 18 cm a určena pro tvarování polodlouhých a krátkých vlasů. Je vybavena keramickými destičkami, které zvyšují lesk vlasů.

  1. Kulma STYLEOX

Pokud máte ráda objem a vlnité vlasy, kulma STYLEOX by se měla stát vaší pomocnicí. Má průměr 40 mm, lehce s ní vytvoříte velký objem.

  1. Nouvelle Color SAVER MASK

Pokud pozorujete na vašich vlasech známky poškození nebo stárnutí, potěší vás novinka v podobě masky na vlasy Nouvelle Color SAVER MASK. Obsahuje mandlový olej a extrakt z lotosového květu. Tato kombinace má antioxidační účinky a bojuje proti stárnutí vlasu.

  1. Hair Color Cream Lively

Hair Color Cream Lively je unikátní barva na vlasy od značky Nouvelle. Obsahuje přírodní výtažky z lotosového květu a mandlového oleje. Barva na vlasech perfektně drží, má dlouhotrvající efekt a je šetrná! Neobsahuje amoniak ani parabeny.

Tyto a další novinky, které zvýší efektivitu péče o vaše vlasy najdete v nabídce obchodu www.puls.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.