Nové bydlení – nový začátek

Ať už jste se rozhodli přestěhovat, osamostatňujete se od rodičů, nebo potřebujete větší byt, bude tento životní krok důležitým milníkem a vzpomínkou na nový začátek. Pomůžeme Vám s výběrem nejdůležitějšího vybavení, tak aby se bydlení stalo domovem a příjemným místem, kam se rádi po náročném dni budete vracet. Podstatný je počet členů domácnosti, velikost bytu, nebo domku a množství Vašich věcí.

Nové bydlení – nový začátek

Každý člen rodiny bude potřebovat svoje lůžko. Partneři manželskou postel o šířce minimálně 140 cm s kvalitní pohodlnou matrací. Do malého bytu bez samostatné ložnice oceníte rozkládací pohovku. Dětem vyberte postel podle věku. Klasická postel šířky 80 cm jim vydrží do dospělosti. Nezapomeňte na lůžkoviny a příjemné povlečení. Investujte do úložných prostor. Šatní skříň, komoda, nebo policová skříňka by měla pojmout Vaše oblečení a osobní věci. Vše schované za dvířky skříně nebude na očích a domov bude působit uklizeně. Každá Vaše věc by měla mít svoje místo, myslete také na koupelnové skříňky, kam uložíte náhradní ručníky i zásobu hygienických potřeb.

Podle stylu Vašeho života si vyberte pohodlnou sedací soupravu, kde se celá rodina bude scházet u TV, nebo si pořiďte velký stůl a dostatečný počet židlí k rodinným večeřím. I když budete mít do začátku jen základní kusy nábytku, bydlení si zútulněte živými rostlinami, obrazy, nebo závěsy na okna.

Pořiďte si nábytek i dekorace dle svého vkusu, abyste se doma cítili příjemně. Kvalitní kusy nábytku Vám vydrží celý život a třeba i další stěhování, vybírejte pečlivě – materiál i zvolené barvy, co se Vám neokoukají. Je jednodušší změnit polštářky, než měnit celou pohovku kvůli barvě potahu.

Ať se Vám v novém domově krásně bydlí!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.