Nová letní kolekce Adidas pro celou rodinu je tu!

Nová letní kolekce Adidas pro celou rodinu je tu!

Má vaše rodina ráda pohyb a vy pro nic chcete to nejlepší? Milujete chvíle, kdy se svými dětmi vyrazíte třeba jen na procházku a užíváte si společné chvilky? Pokud ano, tak jistě i vy chcete, aby vše bylo dokonalé. Někdy může tyto vzácné chvilky narušit i zdánlivá maličkost – a sice – nevhodné oblečení. Pokud svou rodinku obléknete do Adidas, žádné problémy nehrozí. Navíc – kvalitní oblečení od Adidas rozhodně není drahé!

 

adiPohodlí pro celou rodinku!

Proč vsadit právě na Adidas? Pádných důvodů se nabízí hned několik. Adidas je dnes již kultovní značkou v oblasti módního a funkčního oblečení pro sport i volný čas. Adidas to je oblečení prvotřídní kvality, které do poslední nitky plní svůj účel. Pomáhá cítit se skvěle a bezstarostně během sportu i odpočinku. Pro výrobu oblečení používá značka chytré materiály jako je například CLIMAPROOF. Tento se využívá hlavně u bund a skvělý je v tom, že nepropustí k tělu vítr, ale zároveň nesníží prodyšnost. Některá trička Adidas jsou vybavena i funkcí CLIMALITE, která odvádí pot od těla a tím vás zanechává v suchu.

 

adiCo můžete mít?

Adidas nabízí oblečení a jiné doplňky pro celou rodinu. V létě budou aktuální hlavně trička, topy, čepice, mikiny, tílka, a kraťasy. Mezi žhavé novinky z kolekce léto 2014 patří například pánské tričko Dry Dye MOON WALK s trendy potiskem na přední straně. Skvělé je pro sport i volný čas. Dámy jistě potěší i bohatý výběr šatů. Hitem sezóny budou šaty Adidas TEE DRESS, které skvěle padnou na každou postavu. Jsou příjemně vzdušné a potěší jejich nadčasový střih. Ani děti rozhodně nepřijdou zkrátka. Pořídit jim můžete super výbavu. Pro malé sportovkyně je připraveno například tričko GIRLS Motion Tee v růžové barvě a další. Samozřejmostí je i bohatý výběr oblečení Adidas pro kluky.

 

To i další produkty si můžete prohlédnout a koupit na www.adipro.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.