Nová kolekce od Blanky Matragi u vás v ložnici!

Fascinuje vás dokonalé prolínání barev a nápadité vzory, jimiž jsou kolekce světoznámé libanonské módní návrhářky českého původu Blanky Matragi proslulé? Pořiďte si jejich nejkrásnější esenci k sobě domů, a to přímo do ložnice!

Nová kolekce od Blanky Matragi u vás v ložnici!

Ulovte si kousek exkluzivity!

Nedávno oslavila tvorba Blanky Matragi 35. výročí, a to ve velkém stylu! Její kolekce Elements doslova zaplavila sály v pražském Obecním domě barvami, jemnými látkami a nápaditými střihy. Úchvatnou galashow se jako tenká červená linka prolínalo téma pěti elementů – země, vzduchu, vody, ohně a lásky.

A právě Elements daly vzniknout i exkluzivní kolekci luxusního povlečení určeného nejenom pro potěšení evropské high society. Můžete si ho dovolit i vy, a to hned ve čtyřech nádherných variantách!

  • Povlečení Earth oslavuje zemi jako Matku a jedinečný prostor k životu. Upoutá vás půvabně se prolínajícími odstíny všech možných barev prsti, od pouštního písku až po černé havajské pláže.
  • Povlečení Fire si za předlohu bere oheň. Spalující touha, nový úsvit krásy – i tak ho slavná oděvní výtvarnice nazývá. Na látku tak doslova otiskla živost plamene v její neryzejší formě.
  • Povlečení Air přinese do vaší ložnice vítr, a spolu s ním i exotické vůně nekonečna. Fialovo-růžově tóny přecházející až do temně sytých odstínů poskytnou prostor fantazii a snění.
  • Povlečení Ocean v sobě spojuje meditativní krásu hlubokého moře spolu s pestrou barevností korálových útesů. Síla tvořivé energie a příboj tajemné něžnosti a věčnosti – to je Ocean podle Blanky Matragi!

Náš tip: Půvab těchto unikátní kousků nejvíce podtrhnou bílá prostěradla, ale vybírat můžete i z pastelových odstínů sladěných s některou z barev v motivu.

Pozvěte jedinečný design i do obývacího pokoje!

Zamilovali jste si jedinečnou výmluvnost česko-libanonské tvorby, ale přijde vám škoda uzavírat ji jen do tak intimního prostoru, jakým umí být ložnice? Dovolte této nevšední kráse zazářit a vsaďte na dekorační povlaky na polštářky 40/40 cm. Můžete s nimi ozdobit své bydlení nebo je použít jako originální dárek. Povlečení i samostatné povlaky se totiž mohou pochlubit i luxusním dárkovým balením!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.