Nestíháte sledovat vaše oblíbené televizní programy? Možnosti tu jsou

Nestíháte sledovat vaše oblíbené televizní programy? Možnosti tu jsou

Ne vždy se povede stihnout váš oblíbený televizní pořad v době, kdy běží v přímém přenosu na obrazovce. Zatímco v dobách minulých jste měli smůlu a museli jste jednoduše čekat na případnou reprízu, dnes už máte nepřeberné možnosti.

 

Máte chytrou televizi? Využijte jejích schopností

V první řadě chytré televizory umí spustit pořady i zpětně, takže je lze sledovat třeba i s několikahodinovým zpožděním. Kromě toho samozřejmě můžete oblíbený seriál, dokument či film nahrát na pevný disk televizoru, takže si jej pak lze kdykoliv spustit.

 

Díky internetu máte vyhráno!

Další možností je využití internetu. Některé televize přímo mají své vybrané pořady dostupné online. A pokud náhodou nevíte, kam se podívat, existují i specializované webové portály, na nichž najdete archivy všech televizních stanic, které jsou v tuzemsku dostupné.

Tak například ČT1 archiv, případně také ČT2 archiv najdete buď přímo na webu České televize, potažmo přehledně na webu Spustit.cz. Na něm si jednoduše najdete svůj oblíbený pořad podle datumu a hodin, kdy běžel. Následně na něj kliknete a vybraný pořad se vám ihned spustí v dalším okně. Jde o jednoduchý postup, díky němuž nezmeškáte jediný pořad, který chcete vidět a neměli jste možnost jej sledovat přímo v čase jeho vysílání na televizní obrazovce.

 

Sledujte archivy ČT i komerčních stanic na jednom webu

TV archiv na zmíněném webu neobsahuje pouze kanály ČT, ale i další televizní stanice, a to včetně komerčních. Vše tak máte dostupné na jediném webu, své oblíbené pořady nemusíte složitě hledat v archivech jednotlivých stanic. Ušetříte si díky tomu čas a námahu. Archiv je volně dostupný a zdarma, což je jistě velkou výhodou. Kromě televizních pořadů v něm nechybí ani nabídka rozhlasových stanic.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.