Nenechávejte svoji nemovitost bez pojištění!

Nenechávejte svoji nemovitost bez pojištění!

Vlastnictví bytu nebo domu s sebou nese povinnosti vůči státu, kdy musíte za ně platit daň z nemovitosti. Nepovinné, ale o to více potřebné je však pojištění, jež nemovitost chrání před nenadálými událostmi, jež bývají nepříjemným zásahem do života a které vám většinou vytáhnou hromadu financí z vašich kapes.

 

Proč si pořídit pojištění nemovitosti?

Stačí jedna silná vichřice a krupobití, abyste si museli na pomoc zavolat sklenáře, protože to skla ve vašich oknech na domě nepřežila. A takto bychom mohli pokračovat. Těch možností, co vaši nemovitost může potkat, je opravdu hodně. Proč riskovat, že budete muset celou opravu hradit z vlastních prostředků, když se můžete nechat pojistit a nechat za sebe, v případě nenadálé události, platit pojišťovnu?

 

Pojištění uzavřené online

Nevíte-li si rady, u jaké společnosti si pojištění zřídit, máte hned několik možností volby. Buď osobně navštívíte pobočky všech pojišťoven ve vašem okolí, nebo si prohlédnete nabídku pojištění na internetu. Je to pohodlný způsob, který uskutečníte v pohodlí svého domova. Nic vás nebude rušit, vše si budete moci v klidu pročíst a seznámit se podrobně s nabídkou.

Například produkt pojištění nemovitosti a odpovědnosti Bezpečný domov PLUS získal ocenění jako top produkt prostřednictvím nezávislých finančních serverů.

 

Ochrana vašeho domova

Díky tomuto produktu si můžete uzavřít pojištění domácnosti, které ochrání váš domov, k čemuž vám bude stačit znát pouze velikost obytné plochy vaší domácnosti v metrech čtverečních. Vše vybavíte na internetu, včetně kalkulace pojištění domácnosti, vytisknutí smlouvy i zaplacení prvního pojistného.

Uzavřením pojistky Bezpečný domov PLUS získáte nonstop asistenční službu, připojištění odpovědnosti a pojištění celého spektra základních i katastrofických rizik již v základní ceně. Vaše nemovitost bude chráněná a vy můžete být v klidu, že jste pro ni udělali to nejlepší.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.