Sněhule, se kterými uděláte parádu

Sněhule, se kterými uděláte parádu

Můžete namítnout, že sněhule jsou do současného počasí trochu zbytečností. Ano, pokud žijete někde jinde než v horských oblastech, noste si přes zimu  tenisky nebo kozačky. Nicméně jsou kouty České republiky, kde se sníh drží. Mnoho z nás se také vydává za sněhem do zahraničí. A co si obout v takovém případě? Přece sněhule.

Co si budeme nalhávat, v zimě by měla jít móda stranou, upřednostněte raději teplo a pohodlí. A v tom není snad žádná zimní obuv lepší než sněhule. Měkoučké vysoké boty vás zahřejí, takže s nimi přežijete fandění na biatlonovém zápase, procházku po zasněžené horské vesničce i stavění sněhuláka. Přitom u toho lze vypadat stylově. Pojďme se podívat na několik typů sněhulí, s nimiž si ostudu určitě neuděláte.

 

Nesmrtelné UGG

Svět byl zděšený, když se poprvé objevily na trhu. Ony se tam ale drží dodnes. Jsou perfektní do města, ale určitě i do většího sněhu. Mají totiž vyšší podrážku a velmi teplé zateplení z merino vlny. K dispozici jsou ve spoustě barev od černé přes camel až po růžovou a také ve speciálních provedeních s mašličkou nebo flitry. Navíc jsou neuvěřitelně pohodlné.

Zdroj: eobuv.cz

 

LOVE MOSCHINO do sněhových závějí

Jestli se chystáte za lyžovačkou na hory, zvažte značku MOSCHINO. Vyrábí naprosto špičkové sněhule, které si zamilujete na první pohled. V Praze nebo Brně, kde není ani centimetr sněhu, byste s nimi vypadali spíš nepatřičně. Na hory jsou ale naprosto ideální.

 

Zlatá střední cesta s MOON BOOT

UGG jsou podle vás příliš neoriginální a MOSCHINO nevyhovující, protože sháníte něco, co by se dalo nosit i ve městě? Pak se zaměřte na sněhule od značky MOON BOOT. Ty jsou takovým rozumným kompromisem. Firma vyrábí spoustu modelů, všechny jsou pěkně teplé, úzké a elegantní.

Zdroj: eobuv.cz

Hezké sněhule vyrábí také Merrell či Helly Hansen. Výrobců je pak ještě spousta, nicméně většina z nich se zaměřuje spíš na sportovní segment, takže jestli sháníte dokonalý doplněk k outfitu, spokojení nebudete.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.