Nejrychlejší bezdrátové ozvučení pomocí aktivních podhledových reproduktorů Dexon

Není nic jednoduššího, než do stropu instalovat dva podhledové reproduktory, jeden z nich připojit k napájecímu adaptéru, reproduktory propojit mezi sebou a začít přehrávat hudbu přes Bluetooth. Ano, nic víc skutečně není třeba. A jaké se nabízejí možnosti?

Nejrychlejší bezdrátové ozvučení pomocí aktivních podhledových reproduktorů Dexon

Nic dalšího už shánět nemusíte a žádné složitosti také nečekejte, instalace už totiž snadnější ani nemůže být jednodušší. Probíhá za pomocí zesilovače s bluetooth JPM 2021. Ten se jednoduše magneticky přichytí přímo na tělo reproduktoru, takže není třeba shánět a instalovat žádný další zesilovač, přídavný přehrávač ani nadbytečný signálový propoj na vaši stávající hifi soustavu. Svou oblíbenou hudbu prostě začnete přehrávat přímo z chytrého telefonu, notebooku nebo třeba tabletu, a to přes praktické a efektivní bluetooth spojení.

 

Mnoho možností na výběr jen od Dexonu

Výběr podhledových reproduktorů je skutečně velmi široký. Volit doporučujeme zejména podle velikosti ozvučeného prostoru a samozřejmě také podle požadované kvality zvuku. Ale věděli jste, že je možné kvalitně ozvučit i ty nejmenší prostory?

Kolikrát jste si chtěli poslechnout svého hudebního favorita ve své domácí sauně, koupelně nebo třeba podkrovní pracovně, kam se však  dva podhledové reproduktory prostě nevejdou, ani kdybyste se rozkrájeli? I pro takovou situaci má Dexon řešení.

Stereofonní reproduktor Dexon RP 93 kvalitně ozvučí i ty nejzapadlejší kouty, a přitom mu nevadí ani silné výkyvy teplot (což je pro saunu či koupelnu nezbytným požadavkem). Odolá -25°C i + 70°C, takže ho nerozhází skutečně nic. S jeho instalací a dalšími náležitostmi vám navíc odborníci z Dexon.cz rádi poradí. Zdarma vám navrhnou systém ozvučení přímo na míru a podle vašich aktuálních požadavků. A to zní přece skvěle, co říkáte?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.