Nechte se inspirovat: zimní zahrada a pergola v jednom

Pokud se ani v zimě nechcete připravit o příjemný kontakt s okolní přírodou, určitě už jste někdy uvažovali nad pořízením zimní zahrady. Pro komfortní letní posezení a relaxaci se však mnohem lépe hodí zahradní pergola. Nákup obojího však už může být citelným zásahem do rodinného rozpočtu. A právě proto bychom vám rádi představili zimní zahradu, která se v případě potřeby dokáže proměnit i v elegantní a funkční pergolu.

Nechte se inspirovat: zimní zahrada a pergola v jednom

Najde vlastně o jeden konkrétní model nebo druh ale o celou skupinu zimních zahrad s posuvnými stěnami, které jsou v poslední době stále oblíbenější nejenom pro svůj moderní vzhled, ale především pro značnou variabilitu jejich využití. Spojují výhody celoročně vytopeného prostoru se vzdušností a hravostí zahradních pergol

 

Volba posuvné zimní zahrady ve třech snadných krocích

Ze všeho nejdříve si rozmyslete velikost svého nového domovního doplňku. V ideálním případě by se měl dovnitř vejít velký jídelní stůl s veškerým příslušenstvím pro stylové rodinné večeře i větší akce s přáteli.

Jakmile si ujasníte rozměry, vyberte nejvhodnější typ zastínění zimní zahrady. Orientujte se podle toho z jaké strany bude na vaši zimní zahradu svítit slunce nebo odkud k vám pronikají zvědavé pohledy sousedů. Možností je celá řada, proto se neváhejte obrátit na odborníky z HOBBYTEC.CZ, kteří vám se vším ochotně a rádi pomohou.

Posledním důležitým prvkem je volba vhodné termoizolace. Stavby v severní části domu jsou obvykle v tomto ohledu náročnější. Zimní zahrady po celý den spalované prudkým sluncem si naopak zaslouží především účinné odvětrávání, aby se vám uvnitř dobře sedělo i během úmorných letních veder.

Širokou nabídku zimních zahrad a dalšího příslušenství pro dům a zahradu z tuzemské i zahraniční produkce najdete v e-shopu HOBBYTEC.CZ. Kromě uceleného sortimentu oceníte také nízké ceny, vysokou kvalitu nabízeného zboží a bonusy ke každému nákupu. Objednejte si zimní zahradu již dnes a užijte si letošní prázdniny se vším všudy!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.