Buďte atraktivní i ve spánku, pomůžeme vám s výběrem pyžama

Za časů našich babiček se navštívil jediný obchod ve městě a koupilo se přesně takové pyžamo, do kterého se před ulehnutím do postele oblékala většina lidí. Naštěstí jsou tyto doby již dávno pryč a nám se otevírají pomyslné dveře k mnohem zajímavějším alternativám. V tomto článku se podíváme na to, jakým způsobem si vybrat správné pyžamo, které vám bude nejvíce vyhovovat. Krásnou ve spánku se můžete stát i vy.

Buďte atraktivní i ve spánku, pomůžeme vám s výběrem pyžama

Dámské noční košile

Dámské noční košile jsou mírně erotickou symbolikou hrající na ty správné tóny mužského chtíče. Lehký materiál, lehce průsvitný dekor. Přesně takovou vás chce mít. Nenápadné naznačení, že by mohlo o něco jít, při tom to tak být nemusí. V zimě nezapomeňte doplnit o ponožky.

 

Volné triko

Vytahané triko po partnerovi je z pohledu žen oblíbené. A my proti tomu rozhodně nic nemáme. Pohodlí je na prvním místě a nikdo by vám neměl říkat v čem spát. Spěte jen v tom, co je vám skutečně příjemné. Od volného trika je to jen už kousek k nahotě.

 

Nahota

Nahota je ze zdravotních důvodů prospěšná pro správnou cirkulaci krevního oběhu. Na druhou stranu nemusí jít zrovna o hygienický způsob spaní, zde záleží na čistotě okolního prostředí a látek, které přijdou do kontaktu s vaší pokožkou.

 

Saténová košilka

O malý krůček blíže k rozdmýchání zapouzdřené vášně napomohou saténové košilky. Takový tip pyžama by neměl v očích partnera zevšednit. Noste jej ve výjimečných situacích a vždy za tento krok ukryjte trochu erotiky.

 

Pyžamové overaly

Pyžamové overaly na spaní jsou možná ještě pohodlnější, než vytahané triko. Dokonce vám v nich bude i příjemné teplo a nic vás nebude škrtit. Tento typ pyžama je vhodný pro všechny ženy, co se v noci odkrývají a fouká jim pak na záda. Dnes se již prodávají i takové, co mají na důležitém místě zip pro snadnější návštěvu toalety.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.